Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Le lehet élni egy egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni egy egész életet úgy, hogy az ember szégyelli, hogy homoszexuális és ezért félelmében nem mer senki felé nyitni, nem meri felvállalni és egész életében boldogtalan, magányos és zárkózott?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Át tudom érezni hogy milyen neked (nem homoszexualitás kapcsán, de a lényeg ugyan az) tudom, hogy borzalom az egész, de hidd el lehet jobb c: Ha gondolod írj rám, hátha jobban érzed magad ha valakivel tudsz beszélni
2016. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem néhányan mért gondolják úgy, hogy szörnyű és borzalmas dolog melegként élni. Az, hogy hogyan éljük meg a valóságot, elsősorban önmagunkon múlik, a saját szubjektív valóságunk soha nem egyenlő az objektív valóssággal, csupán konstrukció. Ha azt hiszed, hogy valami borzalmas, akkor annak megfelelően fogsz hozzáállni a dologhoz, és így tényleg borzalmasnak fogod megélni. De van lehetőséged úgy dönteni, hogy másképpen állsz hozzá, és akkor másmilyen életed lesz.

Tapasztalatból mondom, hogy ismerkedj rengeteg emberrel! Minél több látásmódot ismersz, annál inkább teljesebb lesz a világod. Erőt és kitartást! :)

2016. ápr. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Az írásod alapján kedves és szeretetreméltó srác vagy:-).
2017. máj. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

nos mi lett?


#12

nem egyenlő persze csak hát mégis a "külső" valóságban kell élnünk. ha valaki a saját szubjektív világában él és azt képzeli valóságnak, na valahogy itt kezdődnek a pszichotikus elmezavarok.

2017. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
#12-esnek akart lenni
2017. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Keress olyan pillanatot amikor magad vagy, gondolkozz el az életeden, de ne arra gondolj mi a rosz benne, hanem, hogy hogyan tudnád megoldani, én is azt teszem, nem külömb a gondolkodás módunk, én 22 éves vagyok pedig, ha valaki fel ajánlja, hogy meghallgatna téged akkor fogadd el, és irj le mindent, de konkrétan, a problémákat amik miatt, ugy gondolod, hogy szorult helyzetben vagy, a tehetetlenségnél roszabb nincs, ha tudod hogy ott nem elfogadok én azt tenném sőt azt teszem, hogy arra törekedjek, hogy biztos helyem legyen, pl egy házam, hogyha bármi baj van az ott legyen, mert az embernek kell egy otthon ahova mindig vissza mehet, és arra törekszem, hogy össze gyüljön annyi, hogy hitelmentes legyen, mert akkor lesz igazán biztos, van amikor az emberen az segit ha kiszakad abbol a környezetből amiben van, nem kell senkinek elmondani vagyis akiknek nem mered elmondani a melegséged, pl szülőknek, hogy hova költözöl, a biztos othonnal gondolatátol, már kapsz annyi erőt, hogy tisztán lásd, hogy mit tegyél azért, hogy ez meglegyen, miért is? Mert ott már nyugodtan tervezhetsz, olyan dolgokkal kapcsolatban, mint például, hogy párt keress stb, mert pl én is itthon lakom, nem tudnék ide hozni senkit nem is akarnék, sőt ugyérzem azzal talán több bátorságom lenne, ha valahol máshol lennék ahol nem ismernek, egy "Uj élet" mivel az embernek az életén belül is vannak más életei, kisebb szakaszok, de persze, nem felejtem el az időt, hogy miközben a biztos otthon kiépitésén dolgozom, ne felejtsem el, hogy élnem is kell, szeretnék egy olyan munkát csinálni amit szeretek, mert az ember álmodozhat is, ez is segit, ne feledkezz meg magadrol, agy magadnak, hallgass magadra, ajándékozd meg magad, mert az lelkileg segit, barátkozz össze valakivel, aki tudja rolad, és eltudsz vele menni pl muzeumba, vagy állatkertbe, vagy beszélgetni, mert az embernek nem feltétlen kell a szex, inkább a társadalmi élet, nos azt hiszem ennyi lenne, amit leszerettem volna irni, sok sikert
2018. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!