Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz az, hogy a meleg pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a meleg pasik egész nap szexelnek?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyesmit, mert hogy mégis csak két srácról van szó, és több a tesztoszteron meg minden...
2016. ápr. 30. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Változó és egyénfüggő, volt olyan pasim akinek elég volt heti egy-ként menet, volt aki minden állandóan meg akart d*gni :D Napi 1-2 volt vele plusz naponta többször egy gyors orál. Az más kicsit sok volt nekem :) Naponta vagy kétnaponta az ideális számomra.
2016. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
hát tegnap barátommal szinte egész nap ágyban voltunk és nyomtuk :D de nem mostanában volt ilyen, kevés az időnk. egyébként én napi egy-kettővel el vagyok. barátom ha elemében van 7-8szor kifacsar egy nap:D
2016. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 1 éve nem szexeltem például... szóval nem, nem igaz :D

21F

2016. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Napfelkeltétől napnyugtáig, az éjszaka alatt pedig elszaladnak a boltba egy zsák síkosítóért és óvszerért, meg egy kis pomber-ért mi? xDD
2016. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
MEGÁLLÁS NÉLKÜL!!!
2016. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BOXERSHORT ***** válasza:
100%
Hát, nekem a napi 5-6 menet simán és ez nem túlzás nem nagyzolás. a gáz az h nincs kivel, egyéjszakás kalandorokkal nem akarom mert veszélyes. Egy állandó kell akivel mindent lehet gumi nélkül .. ha akad itt Zalaszentgtót közeli vékony inkább kamaszos - fiús, de nem férfias az írjon.
2017. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!