Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, van valakinek büdös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van valakinek büdös cipő vagy zokni esetleg nyál fétise?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem szagolgatni a korombeliek cipőjét és szinte felizgulok erre főleg a sportossabb cipőkre vagy ha meglátok egy korombelit egy cipőbe akkor nagyon felizgulok és még a nyálára is van ezzel még valaki így ?

2016. máj. 1. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
én a deszkás/ kosaras, sportosabb cipőket szeretem, főleg ha egy szexi srác lában van, például egy fekete bokazoknival :D nem kell hogy nagyon büdös legyen, de azért legyen szaga, nagyon fel tudok izgulni én is :)
2016. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fel tud izgatni egy fiatal srác használt cipője vagy izzadt zoknija/lába, főleg ha még domináns is mellette.
2017. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Kívülről nézve úgy gondolom, egy kicsit ellentmondásos, a törekvésed, de ezt nem leszólásképpen mondom valahol mindannyian azok vagyunk.


1) Zavar, hogy nincs egészséges szexuális életed, vagyis szeretnéd, hogy legyen. Logikus lépés az lenne ebben az esetben, hogy elmész egy szexuálpszichológushoz, vagy mittomén, és kiagyturkásszátok, hogy miről is van szó.


2. Törekszel arra, hogy a hasonszőrű emberekkel találkozz(?), vagy csak fantáziálgass.


Ez kb. olyan, mintha egy nikotinfüggő úgy akarna leszokni a cigiről, hogy semmit sem változtat, csak keresi a közelebb lévő dohányboltot.


Nekem tök mindegy, hogy mit szeretnél: ha nyálas cipő szaglászásra adod a fejed, felőlem az is jó, de ha közben rosszul érzed magad, mert másra vágysz... Szerintem egy sétát megér, ha másért nem, hogy kiderüljön, hogy mi neked a végzeted: lehet, hogy egy 43-as cipőbe kell beleesned, ki tudja.

2017. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak eladó büdös zoknijaim és cipőim! 25f
2018. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Cipőfétis 😉
2018. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem csináltam még ilyet

Nyál kizárva, az nem jön be. De valahogy érdekel ez a cipő, láb meg zokni... Utánna szopnék.

29 éves vagyok. Lehet írni.

2023. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megöregedtünk azóta. :(
2023. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tolem szoktak venni cipot es zoknit is :) 27f
2023. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És a szharos gatya ?
2023. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!