Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ebből leveszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből leveszi akárki is azt, hogy mit szeretnék vele kifejezni?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem neten egy ilyen színátmenetes szivárványszínű karkötőt Olyanra gondolok , hogy más leszbikusok tudják a jelentését.. így jelezném hogy én is az vagyok (ami amúgy nem látszik rajtam)

2016. jan. 19. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én ismerem ezeket a motívumokat, de ha nem lenne rá írva nagy betűkkel a konkrétum, nem esne lenne.
2016. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag ember,csak egy hétköznapi karkötőt fog látni.

De egy szélesebb látókörű ember, már tudni fogja hogy ez minek a szimbóluma.

Tehát számolhatsz negatív kritikákkal is.


De ha ezt a beállítottságod szimbolizálására akarod használni.Akkor tökéletes választás.

2016. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esetleg belinkelnéd milyen az a karkötő? :)

Egyébként szerintem akinek kell az majd veszi a jelzést. :D

2016. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez :)

[link]

2016. jan. 19. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nos, ha 7 színű (mint egy klasszikus szivárvány), és nem 6 (mint az LGBT-zászló), akkor inkább valami liberális szellemű hippinek, vagy hasonlónak gondolnám az illetőt először; az, hogy meleg, csak elméleti lehetőségként fordulna meg, és biztos nem merném csak ez alapján megkérdezni/bepróbálkozni nála, ha más jelet nem ad. Persze lehet, hogy más máshogy van ezzel. (F/bi)
2016. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből nem sejteném, hogy leszbi vagy. Főleg, hogy hány csaj hord ilyesmit.. Ha lennne rajta két női-nem jel, akkor már igen :D
2016. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyértelmű jelzés, egy kacér kacsintás sokkal inkább. :)
2016. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről most hallok először..
2016. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez nagyban függ attól hogy hogyan öltözöl.


Ha olyan Kriten Stewartos a stílusod, akkor már amúgyis süt rólad. Ha viszont ilyen hippisen nézel ki, még mint leszbikus is elmennék melletted, mert ezek a hippi csajok irritálóak, és általában arra használják az embert hogy kiállítsanak mint "a meleget". Az is tökmindegy, hogy a haverja vagy a csaja vagy, a lényeg hogy kiegészítsd az imidzset.

aztán vannak azok a 16-18 éves kiscsajok akik 20 db szivárvánnyal járnak mindenhová, mert most jöttek rá mi van és örülnek neki mint majom a farkának.

2016. jan. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem látszik rajtam, tök átlagosan öltözködök és már 25 vagyok :)
2016. jan. 20. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!