Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » KÉRLEK SEGÍTSETEK! Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÉRLEK SEGÍTSETEK! Miért nem tudom kifejezni az érzéseimet és hogyan tudnám jobban kifejezni őket?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és most előszőr van barátom, 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem őt és csomót gondolok rá és mindig eszembe jut hogy 'jaj most hogy megölelném őt' de ha valójában ott állna előttem akkor nem merném. Félek kimutatni azt amit érzek és ez annyira rossz. Mit tehetnék? Vagy miért van ez?

2016. máj. 2. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem azert van mert nem vagy hozzászokva ahhoz hogy barátod van. én is 16 vagyok, és én tök simán lesmárolom a barátomat meg ilkyenek, mert volt már elötte is egy pár, és csak uyg... tök termeszetesen jön a dolog., hogy mit csinálj? szerintem ...probáld félretenni a felelmedet. ha a srác szeret akk nem lesz semmi baj ha megöleled, vagy valami. :)
2016. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"gyakorolj" olyanokon, akiket sose volt gond megölelni eddig sem. Például anyukád? :)
2016. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenek minek járnak még?
2016. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso:azert mert valaki nem tudja kimutatni amit erez még van joga a boldogsagra.Adott esetben ahhoz hogy jarjon a sraccal.


Biztos meg van az oka amiert nem tudsz ugy megnyilni.Talan masokkal se ment olyan konnyen.Felsz par dologtol hisz meg csak nemregota vagytok egyutt :) majd idovel ez megvaltozik..ahogy egyre jobban megismeritek egymast,megbiztok egymasba stb.Hajra majd kialakul :)

2016. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. máj. 2. 18:28
 6/6 anonim válasza:
Ne félj kimutatni, mert a végén azt fogja hinni, hogy nem szeretnéd megölelni vagy megcsó
2016. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!