Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kipróbálnám fiúval, de szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnám fiúval, de szerintem ez para lenne?

Figyelt kérdés

Izgat,hogy milyen lehet fiúval együtt lenni.

Az aktív szerep érdekelne, tehát csak szopatnék és dugnék.

Utóbbinál viszont gondolom a másik felet erre fel kellene készíteni, tehát nem egyből bele a közepébe, hanem mint egy "normál" együttlét alatt mikor lánnyal vagyok.

Viszont arra nem tudnám magam rávenni, hogy egy másik srác ánuszát ujjal és/vagy szájjal ingereljem. Így viszont attól tartok, hogy ha még össze is jönne egy fiúval, és a dugáshoz érünk, akkor para lenne, ha nyúlnék hozzá ujjal/szájjal, hanem csak dugni akarnám.

Vélemény? Tipp?


25F


2016. máj. 8. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Ásd el magad
2016. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
14%
maradj a nőnél fiam, a melegség természetellenes
2016. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

@ 21:12

Hát még a hülyeség.

2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Drága 2. te vagy a természetellenes :)
2016. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Vannak olyan srácok, akiknek egyáltalán nem fog problémát jelenteni, hogy „csak” megdugod őket.

Szerintem ez abszolút nem para, lehetséges, hogy nem az lesz élete legjobb éjszakája, ahol agyon kényeztették, de a jó dugás akkor is jó dugás :D

Csak azért ismertesd a feltételeid a sráccal is, hogy te először próbálnád ki fiúval.

Arról nem is beszélve, hogy általánosságban szerintem (de ez csak vélemény) a melegek számára egy heterós srácot „betörni” nagyon is izgató. Nekem legalábbis az :D

21F

2016. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha van vállalkozó kedvű borsodi/szabolcsi fiatal, akkor állnék rendelkezésére :D
2016. máj. 8. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

22:22 magyarázd már el nekem hogy lehet úgy jó, hogy közben nem jó neki?? Sosem értettem a melegek miért hajlamosak ennyire belemenni olyan dolgokba ami nekik nem jó...

Kérdező, igen ez para. Még egy nőnek sem lehet általában csak úgy bedugni felkészítés nélkül, az anál az meg főleg ilyen. Ha a másiknak szr akkor mégis miért érné meg neki veled lenni? Szívjóságból? Szomorú, hogy benned semmi igény nincs arra, hogy a másiknak is jó legyen és egyáltalán nem okoz gondot számodra fájdalmat okozni másnak... Úgyhogy vagy lemondasz róla, vagy te is vállalsz áldozatot mint a másik fél. De persze ha egyiket sem bírod, biztos találsz olyan beteg személyet akinek ennyire mindegy hogy csak használják.

2016. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Igazából erre van a síkosító. Megoldja azt, amit nyelvvel és ujjal elérnél. Bekened jó alaposan a lyukat és a farkad, majd lassan becsúsztatod, hogy hozzászokhasson.


26f

2016. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

#7

ma 00:48


Miért lenne rossz és kinek?

A kérdés arról szól, hogy a kérdező, aki eddig csak nővel volt, most kipróbálná fiúval is a szexet, de csak aktív szerepben, se ujjal, se szájjal nem nyúl hozzá; ergo ilyen esetben csak az jöhet szóba, hogy már egy tapasztaltabb meleg vagy bi passzívval csinálja, akinél nem kell felkészítés.

Ráadásul én nem egyszer találkoztam olyan passzívval, aki nem szerette, ha ujjazzák, a nyalást igen, de én sem csináltam alkalmival még sosem. Egyáltalán semmi problémájuk nem volt vele, mert ugyan úgy megdugtam őket, és élvezték.

2016. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én szívesen bekapnám neked :)
2016. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!