Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy srác aki bejön. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki bejön. Lehet nála esélyem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vele jártam együtt kresz órákra és mindig egymás mellé ültünk, de nem beszéltünk sokat. De én bejelöltem fb-n és azóta szoktunk ott beszélni a kresz vizsgáinkról meg stb. de amikor ráírok akkor elég bőszavúan válaszol nem próbál meg lerázni(pár évvel idősebb nálam) mintha barátkozni akarna vagy nem is tudom.

2016. máj. 9. 23:09
 1/3 anonim válasza:
30%

Nem sértésként kérdezem

De homoszexuális vagy?

2016. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És élőben nem annyira beszédes? Csak interneten ilyen bőszavú? Bár akkor két opció van, lehet hogy érdekled őt úgy... és élőben nem mer kibontakozni (vagy nincs alkalma, a kocsiban gondolom van egy oktató is, az előtt meg gáz lenne talán :) vagy csak barátkozik. Bár akkor egy idő után élőben is bőbeszédűbb lenne, meg közvetlenebb. Szerintem...
2016. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy beszélgettek nem jelenti, hogy van nála esélyed. nem feltétlenül meleg egy srác ha hozzád szól...
2016. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!