Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elkepzelheto, hogy Ruki (the...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkepzelheto, hogy Ruki (the GazettE) meleg?

Figyelt kérdés

Nem a kulsejen vagyok kiakadva, mert nyilvanvalo, hogy ha egy visual kei bandaban jatszol, akkor nem lehetsz smink nelkul, farmer-polo-tornacsukaban. :D ez alapjan nen lehet itelkezni.


Hanem hogy Twitterre kiposztolta a legujabb kormet (egyebkent is gyanusan szereti mutogatni a kormeit), es egyebkent a formaja egeszen szolid, de szerintem ezekkel mar nem lehet megujjazni egy nőt. Innen jott a sugallat, hogy talan neki nincs is szuksege ilyesmire, mert meleg es azon belul is passziv. Meg mondjuk shoppingolni sem szeretnek annyira a pasik, de neki ez a hobbija.


Ellene is szolnak ervek, peldaul hogy hetkoznapokra (es sokszor interjukra sem) csipi ki magat, elmegy smink nelkul, egyszeru ruhakban is, ami szerintem arra utal, hogy ez a kulseje csupan a szinpadnak szol.


Amugy teljesen ferfiasnak tunik, mert nem affektal, nem szeret sokat beszelni es nem egyszer sut el heteroszexualis poenokat. Szoval lehet, hogy csak kepzelodom, es a japanok elegge zarkozottak, talan emiatt nem lattuk meg csajjal (nem, Reila nem a baratnoje volt, nem is letezett ez a nő).


Gondolom, inkabb a muveszi venaja (es persze a munkaja) az, ami megengedi neki, hogy onmaga legyen anelkul, hogy hatranya szarmazna ebbol. Magyarorszagon csak le kellene szallnia a repulorol, es ossze is vernek szerencsetlent. :D


Egyebkent azert erdekel ennyire a dolog, mert eppen keszulnom kellene az elkovetkezendo 8 vizsgamra. De lehet, hogy a Ruki szexualis orientaciojaval kapcsolatos kutatasaim eredmenyeit fogom megosztani a tanarommal egy kettesert. :D


Azert, ha valakinek van hasznalhato infoja a dologrol, nyugodtan megdobhat vele. Imadom a GazettE zeneit,de a teljesseghez hozzatartozik, hogy szeretem tudni, milyen szemelyisegek allnak egy-egy dal mogott.



2016. máj. 10. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

1., Az meg ki a tököm? :-P

2., Van aki végig olvas ilyen hosszú kérdést?

2016. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1. Google-rol hallottal mar? Nem fogok a kerdesbe belefoglalni egy reszletes ismertetot is. :P

2. Van, akinek nem faj az olvasas.

2016. máj. 10. 10:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a tanukit?Nagyrészt ugyan pletyka csak,de van köztük sok igaz sztori is,és bizony Ruki néha túlzásba is esik ha nőkről és szexről van szó :D
2016. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tanuki? Csak a japan folklor reszekent ismerem. Mi koze Rukihoz? Linket kerek es meselj, kerlek! :D
2016. máj. 10. 14:02
 5/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk, neha tenyleg eleg ketertelmu valaszokat tud adni. Egy interjura emlekszem, hogy megkerdeztek tole, milyen a jo randi. A valasz Rukitol: amelyik a lakasomon vegzodik.

:D

2016. máj. 10. 14:05
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

#2:

Kérdezel valamit, amire szeretnél választ kapni és még el is várod, hogy majd kiguglizzuk neked a kérdésed értelmét ...

Nem fáj az olvasás, ha olyan kérdés van feltéve, amit nem kell külön még értelmezgetnem, hanem mondjuk a kérdés alapján érdemesnek tartom elolvasni a magyarázatot :-P

2016. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azoknak szolt a kerdes, akik tudjak, mirol van szo. Nyilvanvaloan.


Mert elarulhatom, hogy ki ez az ember es mit csinal, de attol te meg nem fogsz tudni valaszolni a kerdesemre, ha csak meg nem nezed es el nem olvasod mindazt az informaciot, amit rola tudok ES meg ennel is tobbet, hogy a kerdesem megvalaszolasra keruljon.


Remelem, lezarhatjuk a vitat. :)


Guglizni pedig meg rovidebb idodbe telt volna, mint egy ertelmetlen kommentet idetuzni a kerdesem ala. Just sayin'.

2016. máj. 10. 14:59
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Kigúgliztam azért képkeresőben, mert kíváncsi voltam ... Fiú vagy lány egyébként?
2016. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Gondolom, jol esik itt trollkodni. :) hany eves lehetsz? 12?
2016. máj. 10. 15:28
 10/18 anonim ***** válasza:
2016. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!