Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró fiú vagyok, kaptam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiú vagyok, kaptam egy tisztességtelen ajánlatot egy idősebb vagyonos férfitól. Természetesen elutasítottam, de annyi pénzt ajánlott, amiből a fősulit majdnem fedezni tudom. Ki lehet bírni? Lehet eljátszani hogy élvezem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 14:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdező!

Ezt neked kell eldönteni, hogy mi mennyit ér. Nem tudhatod mi lesz ebből, összetett. Ha belemész, azzal azt is kockáztatod hogy biszexuális hajlamok fognak jelentkezni. Ha fiatal vagy, akkor ilyen élmények hatására, ez természetes.

Ha kicsit is tudnád élvezni, és nem erőszakból, kényszerből tennéd, akkor fogadd el. De ha teljes mértékben a pénzért, és tiszta szenvedés lenne, akkor mindenképp felejtsd el. Erkölcstelen cselekedet, ugyanakkor ezért nincs joga senkinek senkit elítélni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Anonim pszichológus... jézusom... mit fogadjon el? Hogy majd 20 év múlva arra emlékszik vissza hogy hímringyó volt? Hogy lelkileg tönkremegy a pénz miatt? Mert ha nem megy tönkre akkor gátlástalan ember és meg is érdemli. De ha gátlástalan, akkor nem kérdezősködne. Meg az előzőekben is leírták hogy nagyon balul is elsulhet... kedves kérdező, inkább dolgozz, vagy találj ki valami tisztességes dolgot amivel pénzt lehet szerezni. Ne add el magad... Én ezt mondom.
2016. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Anonim Pszichológus, hogyne XDDDDDDD
2016. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

Bárcsak én kapnék ilyen ajánlatot.

Sajna én már 28 leszek lassan,így már nem fogok ilyen ajánlatot kapni.

5-10éve még én is visszautasítottam volna...

Sajnos ez van,mire megérik az ember egy ilyen kapcsolatra már elszalasztotta a lehetőséget...

2016. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%

27 évesen meg fiatal vagy nagyon.

Ne téveszt össze magas egy 37 évessel :))

2016. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

3-as!!

Büszkeséggel nem lehet vásárolni a boltban, azt remélem tudod. (Se kifizetni egy főiskolát)

2016. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egy 37 éves is lehet vonzó,de annak már kevesen akarnak fizetni,pedig egy 50 évesnek az is bőven fiatal...
2016. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Még nemcsináltam ilyet, de én belemennék (hoszonéves fiú) Esetleg adhatsz hozzá elérhetőséget is.
2016. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Á nem! Nem kell eljátszani, hogy élvezed! Te hetero vagy, ezzel ő is tisztában van, miért kellene mind a kettőtökből hülyét csinálni.

Amúgy megnyugtatok minden kétkedőt, van az a pénz, amennyiért bárki megrogyik. Én is megrogytam 3 éve. Nyolc számjegyű lett végül az ajánlat, egyszeri alkalomra.

Kikapcsoltattam a manussal a házi kamerarendszert, és előre kértem a pénzt. És megengedtem hogy megmasszírozzon, és kézzel kiverje.

Soha többé nem keresett...

2016. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy masztiért 8 számjegy?

Hihetően hangzik xddd

2016. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!