Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 14év korkülönbség sok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Persze igen attolis függ hogy a fiatalabb hány éves, és tegyük fel hogy jövőre tölti a 18-at, ez esetben egy nala 14evvel idosebb fiuval jarni olyan gaz lenne? Az ido mulasaval nemtunik majd olyan soknak ez a kulonbseg nem?
2016. máj. 16. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon sok,egészen más korosztály én sem kezdenék egy 34 éves pasival.20/L
2016. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Azért már ha a másik fél 18 lesz akkor pontosan tudja mit akar.És ha két fél megérti egymást és szerelmesek akkor simán működhet.
2016. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megmondani, mivel egyénektől függ. Persze aki benne van, az ilyenkor bemagyarázza magának hogy ő érett 18 éves stb. De igazság szerint ez idővel fog kiderülni. A másik meg, hogy az idősebb fél is lehet gyerekes hiába 32 éves.

Akkor működhet jól ha azonos az értékrend és elfogadják egymás eltérő élethelyzetét és alkalmazkodnak hozzá.

2016. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
20 felett elmegy, alatta cinkes
2016. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nos igen, 18 evesen mar lehet tudni es ha teljesen hasonlit mind2 fiu szemelyisegben es erdeklodesi korben, es jol kijonnek, akkor nem olyan sok. Lehet hogy mas korosztaly de ha megertik egymast mukodhet akar hosszutavon is?
2016. máj. 16. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni. Gondolj abba bele, hogy mondjuk amikor te 25 évesen ott leszel mint fiatal, jótestű, kívánatos srác, ő már 39-40 lesz. Nem mondom hogy nem néznek ki jól, de én 25 évesen nem tudok mit kezdeni a 40es korosztállyal. Nyilván itt a szexualitásról beszélek most elsősorban, de ebbe gondolj bele, hogy akkor amikor ő már ennyi meg annyi lesz, te még mindig fiatal leszel, és hogy nem a fogsz idő után mást kívánni, boldoggá tudod e tenni majd akkor is, mert ugye a kapcsolat része hogy testileg is szeressétek egymást. A másik meg hogy idővel az ember szemléletmódja is változik, ahogy idősödtök, változik a felfogás... idővel nem e fog a véleményetek különbözni? Ilyesmi... meg hogy amikor te még mindig kifelé nyílsz majd, ő már hervadni fog... na.. ezeket gondold át. De ha annyira szereted és olyan nagy az összhang, akkor miért ne. Ha nem működik, akkor külön is lehet válni és ki-ki folytatja a saját életét... remélem nem zavartalak össze :)
2016. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, épp ellenkezőleg:) koszonom a gyors es kielegito valaszt:) egyebkent nagyon fiatalos kinezetre is, 6-7evet konnyen letagadhat a korabol:) hat majd latjuk milessz ennek a vege, koszonom:)
2016. máj. 16. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
NE MÁSOK DÖNTSENEK HELYETTED! Ez a legfontosabb! Ha szereted, kedveled, stb. Menj bele. Az se biztos, hogy 1 év múlva is együtt leszel vele. Ha meg igen, akkor kit érdekel más mit mond? SENKIT! A boldogságod/boldogságotok a lényeg. Élvezd amíg lehet, mert aztán ki tudja mikor jön újra az amire te vágynál. Én mióta éltem külföldön jöttem rá, hogy SOHA nem kell foglalkozni másokkal. Az én életem én kell, hogy élvezzem. Nem pedig másoknak kell megfelelni. Jó persze egy pontig igen,de amúgy mi köze másnakbármihez is? SEMMI! Élj és élvezd az életed, mert ki tudja meddig tart? Mi van ha holnap elüt egy kocsi? Akkor bánni fogod, hogy nem aszerint éltél, ahogy akartál, hanem aszerint amit mások elvárnak. Érted gondolom. Szóval a lényeg. Nem sok 15 év. :)
2016. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
19 évesen volt egy 33 éves palim. de vele inkább csak szexelni jártam össze és elvitt ide-oda. de volt egy 31 éves barátom is, akkor én 20 körül voltam. ő nagyon szeretett. nekem nem tűnt soknak
2016. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 koszonom igazad van:) en kedvelem,szeretem, masok velemenye pedig nem erdekel:D

#9 tenyleg nemtunik soknak ha szereted:) csak mindenki azzal jott h ez rengeteg, persze ok nemvoltak meg ilyen helyzetbe

2016. máj. 17. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!