Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűlőként mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűlőként mit gondoltok arról, ha a lányotok egy idősebb fiúval van együtt? Feljelentenétek az illetőt? Vagy hagynátok neki?

Figyelt kérdés

Arrról lenne szó, hogy a barátnőm 12 éves,én pedig 18. Korához képest érett, ha például utcán fogja a kezem megse néznek minket, hisz idősebbnek nézik.

Nagyon szeretnénk néha kettesben lenni, de nem tudunk hol, mivel szülei elött (és az enyémeim elött is) titokban tartjuk. Arra gondoltunk, elmondjuk az ő szüleinek, hátha elfogadnak, de attól félek, feljelentenek. Szexuális viszony nincs köztünk, és egy jó ideig nem is lesz. Szülőként mit gobdolnátok erről? Mit szólnátok hozzá?



2016. febr. 7. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
hát nekem nem azzal lenne bajom hogy 18 éves a barátja mert legalább érett gondolkozásű hanem azzal hogy 12 évesen a lányomnak ne legyen barátnője...16 évesen kezdejn egyáltalán gondolkodni...12 évesen babázzon...
2016. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Ez beteges!

Egy 12 éves még gyerek. 18 meg szinte felnőtt.

Szülőként megkeresném ennek a fiúnak a szüleit és megkérném őket, hogy tegyék helyre a gyereküket.

A lányommal meg elbeszélgetnék, hogy ne legyen ilyen naív.

2016. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az oké, de például ha felszeretne menni a barátnőjéhez, megengedné neki?
2016. febr. 7. 22:22
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem engedném, hogy egy 12 éves gyereknek barátja legyen, főleg nem 18 éves.
2016. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem neked is égő lenne a társaságodban egy 12 éves lány. Nem kéne erőltetni.
2016. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Embeeeeeeeeeeeerrrr há noooooorrmááááális?
2016. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, őszintén a legkevésbé sem az, mert egy társaságban ismertem meg.
2016. febr. 7. 22:41
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
hallod ne haragudj, én nem szeretek ítélkezni, de ez beteges...én is 18 éves vagyok de egy 15 évessel is már csak akkor járnék ha tényleg meg tud győzni, hogy érettebb...de nemhogy egy 12 évessel!!! Rá se tudnék nézni mint lányra akitől akarnék valamit. Na most próbáltam nem bunkó lenni, de tényleg térjél észhez, és ezt mint kortársad mondom.
2016. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Én attól is rosszul vagyok hogy a 14 éves húgom pasizik (14 éves a barátja is). Egy 12 éves még gyerek nagyon gyerek. És ez szerintem beteges. Nem hogy nem engedném föl a srácot de mindent megtennék hogy a lányom közelébe se mehessen. Fogalmam sincs hogyan érném el mert ismerem a meghülyített szerelmes tiniket de minimum megpróbálnám.

Imádkozom hogy hogyha egyszer lesz gyerekem ne lány legyen.

20/l

2016. febr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Őszintén szólva engem az zavarna hogy 12 évesen a lányom randizik, ha mondjuk 15 lenne a pasija meg 21 azt mondom oké, de így egy kicsit durva
2016. febr. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!