Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Folyamatosan őt bámulom,nem tudom levenni róla a szemem és egész nap a fejemben van de olyan 😍😍😍😍😍😍😍 ma volt edzés és vitt a nyakába és miután letett állt a farka. Lehet,hogy biszex,de lehet,hogy hetero. Bizonytalan vagyok,félek és szenvedek
2016. máj. 17. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen az vagy. :)

szóval állt neki a farka? Hát akkor leher biszex. :)

2016. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg állt a farka, az elég jó jel. :)
2016. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,állt neki. Ment el mellettem,közel hajolt a fülemhez és belemondta hogy 'Áll a p*csöm' és belemarkolt a farkába😃
2016. máj. 17. 18:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen igényes úriember lehet:D hát akkor hajrá kapd el zuhany közben...ha nem csak poénból mondta..attól, hogy sportolás közben olyan hormonok termelődnek, amitől merevedése lehet, nem biztos, hogy ràd izgult fel..sőt, akkor lehet, hogy inkább takargatná
2016. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az egész sportolás előtt volt. Már ott voltunk,vártuk az edzőt. Elcsaptuk az időt hülyéskedéssel. Az előtt ült egy széken én meg átkaroltam a nyakát és úgy telefonoztunk. Mármint,mögötte álltam,ő előttem ült és szerintem értitek😂 de úgy lehajoltam a feje mellé. De annyira imádom. De pokolian bunkó sokszor. Ha ketten vagyunk,akkor irtó cuki,kedves meg minden. De a többi fiú előtt és a lányok előtt gonosz velem. De csak velem.. nem értem,és ez megzavar
2016. máj. 17. 22:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja,hát igen. Egy jó hosszú listát írhatnék,hogy néha milyen gusztustalanságokat csinál.😃😃
2016. máj. 17. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
szerintem nem meri vállalni önmagát. És mikro kettesben vagytok akkor kimutatja hogy imád, de ha mások is ott vannak gonoszkodik mert nem akarja hogy kiderüljenek az érzései
2016. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Így olvasva a storidat, melegség kezdte átjárni a teste. Kívánom nektek, hogy talájatok egymásra és, hogy legyetek boldogok... De ehhez valakinek lépnie kell
2016. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbálok lépni,de elég nehéz😃
2016. máj. 19. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az lesz szerintem is, amit a #7-es válaszoló írt. A gonoszkodás sem valószínűleg neked szól konkrétan, hanem inkább annak, hogy nem akarja, hogy kiderüljön, hogy tetszik neki egy fiú. :)
2016. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!