Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy aktívban mennyire zavaró,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aktívban mennyire zavaró, ha nem minden tulajdonsága "alfahím"? A lenti tulajdonságok alapján eltudnátok képzelni velem párkapcsolatot (passzívok)?

Figyelt kérdés

Jó, azért tudom, hogy a sztereotípiák hülyeségek, de azért én úgy veszem észre, hogy pont ezek miatt úgymond 'elvárás'. És nem társkeresőzöm, dugni nem akarok, komoly párkapcsolatot élőben szeretnék kezdeményezni, csak momdom...

Először is a külsőm: Kb 185 cm vagyok, vékony, még barna dús-, hosszabb-, 'extrémebb' hajam van, van két pár fülbevalóm és egy pc-m az ajkam alatt, szimmetrikus-, férfias-, karakteres az arcszerkezetem, hatalmas zöld szemem van, vastagabb szemöldököm és igaz, hogy *köhmmm* igényes, de szőröm mindenhol van gyakorlatilag csak a hátamon nem(még a kézfejeken és az ujjakon is van egy kicsi). Lehet, hogy elég pasisnak hangzik, de a szemek és a baba-arcbőröm miatt néztek már csajnak(amit ismerőseim se értenek).

Belső tulajdonságok: Nagyon empatikus, érzékeny, romantikus, talán naív, törtető, maximalista vagyok, szépérzékemet dícsérik, érdekel az esztétika nagggggyon, precíz, analitikus, elvont, "művészlélek"(bármit is jelentsen) vagyok. Jellemzőek rám az ellentétek: Néha nagyon absztrakt, 'őrült' tudok lenni, míg máskor túl komolyan veszem magam, olyan vagyok, mint egy robot. Néha olyan vagyok, mint egy csaj és 'nekem van igazam' stb, de emellett a kompromisszumkötés kulcsfontosságú, mindent megbocsátok, de semmit nem felejtek el, introvált vagyok és nehezen nyílok meg viszont nagyon barátságos és őszinte vagyok, néha nagyon rám jön a beszélhetnék, máskor nagyon csendes vagyok.

Még ami eszembe jutott(a mobilom bugol, nem tudok fentebb menni):Makacs vagyok és minden sztereotípiát utálok, lelki vagy bármilyen elmei feladatban szívesen segítek, de utálom a (nagyobb) fizikai munkát, és a 'legkülönösebb' dolog, hogy mit keresek egy fiúban(ez nagy általánosítás): Magas-190~cm, vékony/izmos, modell(szépfiú, nem zombi kifutómodell) arcú, férfias, idióta, aki bármikor megnevettet és olyan retardált, mint én. Ha lehet szabadidőnkben együtt filmezzünk, játsszunk videojátékokat, míg tömegben legyünk mi a komoly, 'classy wise gentlemen', akik példát mutatnak, miközben mi vagyunk a legbetegebbek.

Állítólag helyes vagyok, de közben 19 éves és még fiúm nem volt, még csókolózni se csókolóztam. Persze nem is kiabálom szét, hogy meleg vagyok... Elég visszahúzódó vagyok és nem tudom, hogy ha találkoznátok egy fiúval, aki külsőleg megfog, de ilyen személyiségű, akkor mennyire fogadnátok el. Az alacsony önbizalmam biztos taszító tud lenni.:/



2016. máj. 19. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ezt rendesen kifejtetted. Két dolog van amit nem nagyon értek, hogy miért keresel magasabb passzívot? A passzívok keresnek általában magasabb aktívot és nem fordítva, továbbá miért lenne zavaró, hogy nem vagy az a tipikus alfahím? Nem lehet mindenki alfahím :D


Nagyon szépen leírtad a tulajdonságaidat és kijelenthetem, hogy teljesen ugyan olyan vagy mint én :D Na jó néhány dolgot leszámítva. Szurkolok, hogy találj valakit ahogy önmagamnak is :)


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért, mert nekem az jön be. Egy magas, helyes fiú beindít, ennyi.:D Nincs túl sok oka, csak nekem ez az ideálom. Nem tehetek róla.:)

Lehet, túl nagy rajtam a nyomás és úgy érzem, hogy nem vagyok eléggé férfias...talán? Azt szeretném, ha a párom komolyan venne és hozzám rohanna védelemért, ölelésért, mindig bújna hozzám, mert tudna, hogy megvédem :3 nem kinevetne mindig vagy panaszkodna, hogy nem vagyok igazi férfi.

Viszont kívánom! :D

2016. máj. 19. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az aktív nem azért aktív, hogy mindenben férfias legyen. Szerintem nincs veled gond. :) 21f/p
2016. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben vagy, én összejönnék veled😄
2016. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, én sem vagyok az a durván alfahím, előző páromat is a kedvességemmel fogtam meg és nem is emiatt lett vége. Nem mindenki a durvaságot keresi az aktívban, csak legyél határozott és kedves és tuti megfogod a másikat.

24/F

2016. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hangsúlyozom, hogy személyes vélemény jön, tehát úgy értelmezve a kérdést, hogy én összejönnék veled.

A belső tulajdonságaid nagyon vonzóak, és külön tetszik ez az oltalmazó, bújós viselkedés.

Külsőre viszont nagyon nem. Ne haragudj, de engem kifejezetten taszítanak hosszú hajú, fülbevalós, piercinges férfiak. Persze ahogy említettem ez csak az én véleményem. Lehet, hogy valakinek külsőre is te vagy az álompasi, szóval hajrá!

2016. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam teljesen vegig amit irtal, csak atfutottam, de azt elmondhatom, h nem feltetlen kell az aktivnak ferfiasnak lennie. Engem is gyakran gondolnak elsore inkabb passzivnak, pedig nemmvonz egyaltalan. Es csak a kifejezetten ferfias, kigyurt etc... passzivak jonnek be. Nem is ritkan akad egy a farkamra. Szoval ez nem szempont ;)
2016. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat mindenki megtalalja a parjat elobb utobb, vagy valakit akivel azonosulhat megha rovid idore is :D


En pl magas vekony "szeparcu" femininebb srac vagyok. belsore pedig nem olyan mint amit altalaban ehhez tarsitanak. Full extrovertalt vagyok, nagy a szam, magabiztos, maximalista es hatarozott vagyok, szeretek bulizni, jonni menni mindenfele. Egyaltalan nem affektalok, nem nyavogok, nem vagyok sertodekeny, nem szoktam gyakran szomoru lenni, vagy "bedepizni". Szeretek hosszasan beszelgetni, nyilvan nekem is vannak erzeseim, szeretem a romantikat, de pl volt olyan baratom akivel csomot kockultunk, eljartunk bulizni, es ha ugy volt romantikaztunk, szoval megatartottuk az arany kozeputat. Ha a paromrol van szo azt szeretem ha belsore o is olyasmi mint en csak megis azt szereti ha o lehet a "ferfi" a kapcsolatba, mint ahogy leirtad, nagyon jo erzes amikor tudom hogy hozza mehetek mert o megved, hozza bujhatok, ha vmiert szar a kedvem. De en is azt szeretem ha magasabb mint en, es izmosabb meg ferfiasabb minden tekintetben. (Ezek miatt Altalaban biszex sracokkal hoz ossze a sors valamiert, de nem olyanokkal akiket csak a sex erdekel, en is kapcsolatot keresek, nem alkalmit.)


Mivel total nem egymas tipusai vagyunk ezert nyilvan nem jonnek ossze veled, ahogy te se velem :D


20fm/p

2016. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló cipőben vagyok, mint te, csak engem inkább a passzív szerep érdekel. Én sem voltam még pasival, a külsőd nem zavar, ám érdekelne, hogy mennyire vékony, mert ha nagyon vékony, az nem jön be. Ám belülről muszáj egy aktív pasinak férfiasabbnak lenni tőlem, amennyiben a párom.:) 19f
2016. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy vannak olyan emberek a Földön akinek bejössz, szóval fel a fejjel! Sok ilyen sztorit hallottam már, de végül mindig jól végződött! Szerintem a te esetedben is az lesz! Úgyhogy sok sikert a társkereséshez! ;)
2016. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!