Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy aktívban mennyire zavaró,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aktívban mennyire zavaró, ha nem minden tulajdonsága "alfahím"? A lenti tulajdonságok alapján eltudnátok képzelni velem párkapcsolatot (passzívok)?

Figyelt kérdés

Jó, azért tudom, hogy a sztereotípiák hülyeségek, de azért én úgy veszem észre, hogy pont ezek miatt úgymond 'elvárás'. És nem társkeresőzöm, dugni nem akarok, komoly párkapcsolatot élőben szeretnék kezdeményezni, csak momdom...

Először is a külsőm: Kb 185 cm vagyok, vékony, még barna dús-, hosszabb-, 'extrémebb' hajam van, van két pár fülbevalóm és egy pc-m az ajkam alatt, szimmetrikus-, férfias-, karakteres az arcszerkezetem, hatalmas zöld szemem van, vastagabb szemöldököm és igaz, hogy *köhmmm* igényes, de szőröm mindenhol van gyakorlatilag csak a hátamon nem(még a kézfejeken és az ujjakon is van egy kicsi). Lehet, hogy elég pasisnak hangzik, de a szemek és a baba-arcbőröm miatt néztek már csajnak(amit ismerőseim se értenek).

Belső tulajdonságok: Nagyon empatikus, érzékeny, romantikus, talán naív, törtető, maximalista vagyok, szépérzékemet dícsérik, érdekel az esztétika nagggggyon, precíz, analitikus, elvont, "művészlélek"(bármit is jelentsen) vagyok. Jellemzőek rám az ellentétek: Néha nagyon absztrakt, 'őrült' tudok lenni, míg máskor túl komolyan veszem magam, olyan vagyok, mint egy robot. Néha olyan vagyok, mint egy csaj és 'nekem van igazam' stb, de emellett a kompromisszumkötés kulcsfontosságú, mindent megbocsátok, de semmit nem felejtek el, introvált vagyok és nehezen nyílok meg viszont nagyon barátságos és őszinte vagyok, néha nagyon rám jön a beszélhetnék, máskor nagyon csendes vagyok.

Még ami eszembe jutott(a mobilom bugol, nem tudok fentebb menni):Makacs vagyok és minden sztereotípiát utálok, lelki vagy bármilyen elmei feladatban szívesen segítek, de utálom a (nagyobb) fizikai munkát, és a 'legkülönösebb' dolog, hogy mit keresek egy fiúban(ez nagy általánosítás): Magas-190~cm, vékony/izmos, modell(szépfiú, nem zombi kifutómodell) arcú, férfias, idióta, aki bármikor megnevettet és olyan retardált, mint én. Ha lehet szabadidőnkben együtt filmezzünk, játsszunk videojátékokat, míg tömegben legyünk mi a komoly, 'classy wise gentlemen', akik példát mutatnak, miközben mi vagyunk a legbetegebbek.

Állítólag helyes vagyok, de közben 19 éves és még fiúm nem volt, még csókolózni se csókolóztam. Persze nem is kiabálom szét, hogy meleg vagyok... Elég visszahúzódó vagyok és nem tudom, hogy ha találkoznátok egy fiúval, aki külsőleg megfog, de ilyen személyiségű, akkor mennyire fogadnátok el. Az alacsony önbizalmam biztos taszító tud lenni.:/



2016. máj. 19. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
aranyos lehetsz. amit leírtál az bejön nekem.
2016. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!