Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magasabb izmosabb, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb izmosabb, vagy atlagos sracok szeretik a vekony csofarmeros passziv sracokat?

Figyelt kérdés

Akik kinezetre valamennyire femininek(mondjuk arc meg alkat), viszont belsore mar annyira nem, szoval nem affektal meg ilyenek, es lehet veluk hulyulni meg minden, csak ha tobbre kerul a sor akkor full passziv.

20f/p



2016. máj. 22. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem,a srácok a csajokat szeretik általában.
2016. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En kifejezetten igen. De tudod, nem mindig a kulso a lenyeg. Legalabbis az en szempontombol "kulso megfog, belso megtart".

16/f

2016. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Csupasz a popsid? 21/f
2016. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A csőnadrágot ki nem állhatom, a többi amit írtál, nagyjából rendben - bár jó lenne, ha kinézetre se lennél feminin, kicsit se. :) (és itt nem a vékony alkatra gondolok, az nem baj)
2016. máj. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom "tulajdonságnak", hogy csőfarmeros, de értem mire gondolsz és igen, nekem tetszik, amikor látom a fiú lábának a formáját és ahogyan rásimul a naci. ;)

Személyiségben pont hogy nem szeretem, amikor a passzív olyan, mint egy csaj. Persze legyen érzelmes, de ha már nagyon affektál és tényleg csak játssza magát az irritáló tud lenni. Szeretném, ha a párommal tudnék játszadozni és olyan hülyegyerek lenne, mint én. :P

19f/a

2016. máj. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs ökölszabály, hogy az ilyen srácok szeretik az olyan srácokat. Nekem a belső jobban számít, kinézetnél kb azt nézem csak, hogy kisebb legyen, mint én.

25/f

2016. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szerintem, hogy ha egy srác ilyen meg ilyen, akkor ilyet meg ilyet szeret. Én szeretem az ilyen srácokat, ha nincs buta szemük. Múltkor láttam egy ilyet a Keletinél, majdnem megkérdeztem, mennyi idő van :) pedig utcán ismerkedni sosem merek.
2016. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont hogy az ilyen srácok jönnek be :D 20f
2016. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, pont az ilyen srácok jönnek be. ha nagyon felszínesen nézem... de szerethető, főleg hosszú távon nem ettől lesz
2016. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexuális kategóriában a fiúk a fiúkat szeretik kedves első :) :) :) :) :) :) amúgy a legtöbb aktívnak akivel eddig találkoztam pont az ilyen srácok jönnek be😄
2016. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!