Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondolhat a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a legjobb barátom? Vajon ő is meleg, csak nem ismeri fel/nem mer lépni?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom kissé visszahúzódó és félénk is, de nagyon cuki és nagyon szerelmes vagyok belé. Folyamatosan nyomulok rá, és egyre közelebb kerülök. Már nézünk filmeket egy ágyon egymás mellett fekve, úgy hogy közben a tenyeremmel fogom a vállát, és elég szorosan oda vagyok bújva, közbe szoktam masszírozni, bár ő nem nagyon szeretne. Szinte mindig keresem a testi kapcsolatot, és nem ellenkezik, jól esik nekem és neki is gondolom. Olyan cuki :) Kb. egy-két hónapja azt mondta az ölelkezés b-zis ezért nem akarja azt. Nem tudom most hogy lenne ezzel, de az biztos hogy egyre közelebb vagyok testileg hozzá.

Szerintetek lehet esély arra hogy ő is legalább biszex legyen, csak még nem ismerte fel? Csak azt tudja hogy jól esik, de nem mert tovább lépni? Elég passzív minden téren, így lehet nem mer kezdeményezni, csak jól esik amit csinálok?



2016. máj. 29. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek alapján....

Csak ő tudhatja...

Mi semmilyen irányba nem tudunk elindulni ezek alapján...

Gyanítom ezért nem irt eddig se senki....

2016. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megbántani de ez alapján szerintem nem meleg. Csak bele képzeled mert ezt szeretnéd. De azt tanácsolom konkrétan kérdezz rá. Ha visszahúzódó, nem fog lépni, ne várj a csodára
2016. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ő tudja.
2016. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne képzelj bele sokat. Van esély rá, hogy bár biszex, de még nem fogadta el magát, ha el is fogadja, kétlem hogy kezdeményezne, azt meg hogy elmondaná-e nem tudom. Az is lehet, hogy hetero és idegesítette, hogy ölelgeted, de nem merte elmondani (gondolom azért mert visszahúzódó, ahogyan mondtad) és most összegyűjtötte a bátorságát, hogy közölje. Szóval ebből azt sem tudjuk leszűrni, hogy jól esik-e neki vagy nem. Az lenne a legjobb ha őt kérdeznéd meg szerintem, a végén még jó is kisülhet a dologból, már ha biszexre esik a mérce. :) Azért sok sikert, hátha összejön vele a dolog!
2016. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg elég kevés az információ...

Hány évesek vagytok, volt már barátnője vagy szexuális kapcsolata?

Rávehetnéd, hogy a következő együtt töltött proginál igyatok egy kicsit. Majd ha kezd jó lenni a hangulat adhatnál neki egy puszit, mélyen a szemébe nézni és várni a reakciókat..

Mert ha tényleg ennyire félénk szóval nemtudnád kihúzni belőle, hogy akar-e valamit,,,

2016. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!