Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Létezik olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Létezik olyan, hogy valaki egyszer csak visszatér a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy sok férfi több év házasság és gyerekek után rájön, hogy meleg. Arra vagyok kíváncsi, hogy ez fordítva is megtörténhet, hogy hirtelen a lányokat kívánja?

2016. máj. 29. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ŐK BISZEXUÁLISOK!!!!

vagy csak amiatt jöttek össze nővel mert féltek hogy elítélnék őke.

2016. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, biztos hogy van ilyen a világon. Mivel hogy léteznek biszexek. Szóval ennyi lenne a válaszom, ja megtörténhet! :D
2016. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metal Sonic ***** válasza:
55%
hát mivel lelki okok miatt meleg lehet valaki(tapasztalat)ugyhogy nem kizárt de én még nem találkoztam ilyennel
2016. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki lelki dolgok miatt is de belekóstol a meleg világba és tetszik neki, annak nincs vissza út biszex lesz. Amúgy jó lenne ha menne vissza fele, de ezt csak azért mondom mert nem fogadtam el, majd alakul, ha meleg vagy és szeretnél hetero lenni akkor inkább ismerd meg azokat az embereket akik melegként elfogadnak és ismerd meg azokat a melegeket akik normálisak, nekem is ezt kéne csinálni szerintem, csak nehéz nekiindulni, nincs lendület vagy élet kedv hozzá


Ui:nem kis srác vagyok 18 alatt, nem kell irogatni, hogy tetszett amit írtam, antiszhoc vagyok nem szeretem az embereket

2016. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, nyugi lány vagyok, csak simán kíváncsi voltam :D
2016. júl. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!