Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van, aki úgy gondolja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki úgy gondolja, hogy az azonos nemű kapcsolatok a normális, míg a hetero a fura?

Figyelt kérdés
Létezik olyan ember, aki nem szimplán homoszexuális, de azt gondolja, azt érzi hogy az azonos nemű párok illenek össze és neki a hetero furcsa.

2016. máj. 29. 16:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

Én így vagyok vele.. Amikor azonos nemű párokat látok,akkor ők annyira helyesek és összeillőek. De ha heteró párokat látok az furcsa, és fúj nem akarom őket látni ahogy nyálat cserélnek egymással... De sajnos folyton ezt csinálják az utcán...


És igen fura vagyok és lehet azt mondani hogy nem vagyok normális de nem érdekel!

2016. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Nekem - melegként - az lenne a furcsa, ha lánnyal kéne lennem, de ettől még nem lesz a többi hetero pár furcsa.


Őszintén szólva, eléggé unom már ezt a megkülönböztetés dolgot, ez a világ egyik legnagyobb trükkje. Azt hisszük, hogy vannak dolgok, amelyek mások és külön valók, holott inkább ugyanolyanok és egyek. A szerelem ilyen. Ki a francot érdekel, hogy milyen neműek?

2016. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Aha, de azt gondolom elvárod, hogy téged elfogadjanak. Hogy rád ne mondják, hogy undorító vagy amikor megfogod valaki kezét az utcán... Közben te nem vagy képes elfogadni másokat, akik sokkal átlagosabbak mint te. A melegség is természetes, hogy létezik, de azt lássuk már be, hogy nem ez volt/van/lesz az általános.
2016. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

Előttem lévő: Senki se mondta, hogy a kérdező nem fogadja el a heteroszexuálisokat, vagy abnormálisnak tartja. Kérlek, figyelj oda, milyen szavakat használnak.


Illetve igen, nekem is FURA (nem undorító vagy elítélni való, szimplán csak idegen, furcsa, amit nem tudok átérezni) hetero párt látni. Tele van velük az utca (ami nem baj), így mikor néha körbenézek, eltűnödöm, hogy hogy tudnak egymással lenni. Nyilván, szerelemből és biztos aranyosak, mindenkinek sok boldogságot kívánok. Tényleg. Csak számomra ez annyira más világ.


16/L/L

2016. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
De, a 17:15 pontosan ezt mondta például, és a kérdező is azt mondta, hogy az a "normális". Amúgy meg mindenkinek fura az, ami nem egyezik az ő ízlésével. Pl nekem fura az aki nem szereti a kutyákat, vagy a palacsintát, de ennyi, ettől még nem gondolom, hogy ők nem normálisak.
2016. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem állítottam semmit, csak kérdeztem hogy van-e aki így gondolkozik
2016. máj. 29. 18:11
 7/29 anonim ***** válasza:
76%

Igen én például mondtam! DE én mondtam azt is hogy tudom hogy nem vagyok normális DE ez van!!

Ha a heterók megtehetik azt hogy rosszul vannak a meleg párok miatt,akkor én miért ne lehetnék rosszul ha a heterókat látom??

2016. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert azzal megsérted azokat akik nincsenek rosszul tőled.

Ha te megteheted hogy rosszul vagy tőlük akkor milyen jogod várod el, hogy ők elfogadjanak? A kör végtelen. Dacoskodással nem leszel előrébb.

2016. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
DE HE én nem hangoztatom hogy rosszul vagyok tőlük csak elfordulok. VISZONT mások hangoztatják hogy ők rosszul vannak a melegektől. Én ITT elmondtam hogy érzek mivel EZ VOLT A KÉRDÉS!
2016. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja amugy meg hozzá tenném hogy nem vagyok meleg, így aztán nem kell engem elfogadni.
2016. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!