Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak onnan tudtam, hogy mikor azt mondta inkább keres mást, sírtam :P
2016. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. Onnan tudom hogy folyton rà gondolok. Mikor velevagyok folyton mosolygok. Jólérzem vele magam. :)
2016. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más, mint láthatod. :) Néhányan csak akkor jönnek rá ha már elvesztették. Én onnan tudom, hogy nagyon bepörgök és mindent meg akarok tenni, hogy neki is élvezetes legyen az együttöltött idő. Meg hatalmas birtoklàs vágyam lesz. A barátommal is így jöttünk össze. Először barátok voltunk. Aztán mikor egy másik haverjával láttam BUMM jött a féltékenység. Most leszünk együtt sülve-főve 4 éve :) 25/f
2016. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes leszel tudni fogod :D


Ha megpróbálnám leírni akkor egyszerűen egy kellemes érzés fog el, ha rá gondolok, és jobb így felkelni reggelente. Ha nincs itt és fekszem az ágyban egyszerre jó érzés, mert tudom, hogy majd újra láthatom, ugyanakkor nagyon szar érzés, mert perpill nem tudom megölelni. De persze ez csak egy töredéke, és szerintem mindenkinél más :D De egy dolog biztos: ha az leszel tudni fogod :D

2016. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fenébe, szerintem az vagyok! :D
2016. máj. 29. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gondolsz rá,hevesen ver a szíved,amikor tudod,hogy pár perc múlva találkoztok.Majd amikor vele vagy,sokat mosolyogsz,vigyorogsz,de mégis zavarban vagy,viszont amikor már elment,nincs veled,megkönnyebbülsz,de mégis várod,hogy újra találkozzatok :)
2016. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xoralm válasza:
100%

Itt a legnagyobb gond az hogy ezt meg kell kérdezned...

Amúgy majd akkor ha robotpilótára vált az agyad és hatalmas hülyeségeket csinálsz

2016. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem voltam szerelmes, de szerintem ha az vagy bitzosan tudni fogod. (Legalábbis én így képzelem)
2016. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az én esetemben úgy történt, hogy először csak barátok voltunk (mondjuk még mindig azok vagyunk :( :D na mind1), szval... Eddig mindent úgy éreztem, h tényleg csak a barátja vagyok. De egyik nap, mikor készülődtem, mert eljön hozzánk, egyfolytában vert a szívem és csak úgy tudtam csillapítani hogy kitakarítottam az egész házat! xD Komoly :D Egyfolytában vigyorogtam és izgultam, mikor jön már?! Aztán mikor megérkezett, azt vettem észre mindent meg akarok tenni érte, nem akarok neki fájdalmat okozni, és nem akarom hogy miattam aggódjon. Akármit kért, mindent megadtam neki, ő pedig mai napig nem érti ezt a törődést részemről, dehát nem merem elmondani :S Azt most nem mondom el miért, mert az nem ide tartozik, ha nagyon érdekel priviben megírom. Szóval, ahogyan néztem minden mozdulatát szexinek találtam, elég volt az is ha csak megigazítja a haját, vagy éppen fenyegetően nézve (persze csak viccből, mivel néha játssza a szerepet :D) parancsolgat, akármit tesz. Amikor pedig rám mosolygott azt hittem elájulok, már kezdtem azt hinni megőrültem! :D Aztán mikor elköszöntünk, persze megöleltük egymást ,mi mást tennénk, ha már barátok vagyunk?! :D Szóval igen és nem akartam elengedni..annyira hiányzott, aztán mikor megszakítottuk az ölelést..istenem úgy nézett rám...csillogtak a szemei, és azt sugallta ne engedjem el, öleljem meg mégegyszer, de ez sosem történt még meg, aztán kedvesen rám mosolygott amit nekem is viszonozni kellett pedig legszívesebben visszarántottam volna a kocsiba, hogy na maradj még egy kicsit! xD És jól megölelgettem volna! :D Eszméletlenül aranyos! Aztán persze elköszöntünk és elment...végig figyeltem a kocsiból, ahogyan távolodtunk (nem, nem én vezettem a kocsit :D vicces lett volna, ha nekimegyek egy két villanypóznának mi? :D) És csalódott voltam..szomorú hogy nem láthatom holnapig, mivel akkor lesz újra suli csak...Aztán egész éjszaka rá gondoltam, alig bírtam elaludni, hevesen dobogott a szívem. De másnap a suliban...hát...mondjuk úgy nem nagyon örültem..találkoztunk minden, a suliban csak pacsi általában, ott ritkán öleljük meg egymást.Szóval, ugye neki több barátnője is van, mind az osztálytársai, mi meg sajnos nem vagyunk osztálytársak.. Tehát közelebb állnak hozzá, mivel nálam sokkal többet látják, tudják hol ül, milyen jegyei vannak, és persze hogy milyen fehérneműt visel ( xd ez mondjuk nem tartozik ide, dehát tesiórán is külön öltözőbe voltunk akkor még, azóta áthelyeztek, mivel a miénk-et újították, mikor kész lett a többiek átmentek vissza a régibe, de én vhogy ottragadtam...na vajon miért? :D ) Na mind1..már ez is dühített kicsit...de az még dühítőbb volt amikor azt láttam, hogy 1 lányt napi 3-szor megölel kb, engem meg nem, csak ha én kezdeményezek..:/ Ez azért kicsit fájt...aztán azt mondja nem tudja eldönteni én vagy a másik lány vagy az első helyen a legjobb barátai között (de nem az a lány akit ölelget, mert ez a lány nem szereti ha megölelik) Szóval, azt állítja nem tudja eldönteni, de amikor valami történik vele, mindig neki mondja el először nekem csak utána..ezt úgy fogtam fel, mintha akkor épp ő lenne kéznél mivel rögtön az esemény után, vagy épp alatt is együtt vannak...De azért fájt és rettentően féltékeny lettem..miért pont őt választja amikor itt vagyok én és mindent megadok neki? De felfogtam hogy ez is egy elég önző kérdés, mert ha nem szeret, nem tudok mit csinálni..Azután kellett pár hét, mire felfogta az agyam hogy szerelmes vagyok belé...Szóval kérdésedre válaszolva: izgulsz, vigyorogsz, zavarban vagy, várod hogy találkozzatok, nem akarsz leégni előtte, azt akarod nézzen fel rád, tetszeni akarsz neki, folyton ő jár a fejedben, szomorú vagy, ha nem törődik veled, sírsz miatta, ha úgy érzed nem is szeret, bárkire féltékeny vagy akivel érintkezik, és folyton zakatol a szíved, még akkor is amikor nem kéne! :)
2016. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!