Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes lettem egy barátomba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy barátomba. Megint?

Figyelt kérdés

Évekig volt egy legjobb barátom, 13 éves korom körül jöttem rá hogy "úgy" is éreztem iránta valamit. Időnként voltak felém olyan utalásai, de nem lett semmi, mára eltávolodtunk.

1 éve lettünk barátok valakivel, akit az egyik legjobb barátomnak tartok már, és belé és beleszerettem. Vele éreztem úgy, hogy túl tudok lépni az előzőn, és külsőre is nagyon bejön. Ő sem az a "vérheteró", de eddig csak barátnői voltak.

19/F


2016. máj. 20. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szóval úgy érzed biszex? biztos jó ötlet? oké, hogy vele elfelejted az előzőt, de nem lehet, hogy egy olyannal kéne pótolni, ami beteljesülhet? ha eddig csak csajai voltak, esélyes, hogy max szexelne veled egyet és kész...ha egyáltalán biszex. nekem 13 éves korom óta van egy srác, aki a legeslegjobb barátom. kb 22 éves korunk óta szeretjük egymást. most 26 évesek vagyunk de nem vagyunk együtt.. bàrmit megadnék, hogy ne legyen ez az érzés
2016. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is együtt van a barátság és a szerelem.
2016. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mi a kérdés?
2016. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első, és akkor miért nem jöttök össze? Legalább egy nem szokványos kapcsolat szintjén.
2016. máj. 22. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
azért nem, mert én családot, gyereket szeretnék, így barátnőt keresek inkább. igyekszem elnyomni, amit iránta érzek. nem tudnék fiúval együtt lenni, hiányoznának a lányok. biszex vagyok.
2016. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!