Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Londonban hol vannak ill....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Londonban hol vannak ill. hány szexmozi van?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt,mint nálunk BP-en, van 4 db szexmozi.(ezt főleg melegek látogatják). Londonban is csak főleg melegek mennek szexmoziba? Hol vannak ezek és hol? Egy listát küldene valaki? Lehet akár privátban is!

2016. jún. 2. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szexmozit én nem láttam sehol, de gaybar van néhány a soho nevű városnegyedben.
2016. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van szexmozi is. Egy infó szerint Berlinben 14 szexmozi van. Akkor feltételezem,hogy Londonban is van jópár...

Érdekelne mi a nevük és megnézném a honlapjait is a moziknak....feltételezem weblapjuk is van!

2016. jún. 2. 23:19
 3/5 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Van több. bár ismereteim szerint csak gay szexmozi. És arra lehet számítani, hogy szex is van ott.


Amúgy Párizsban, Bécsben, Berlinben, Amszterdamban és még sok helyen van és általában csak gay vagy BDSM mozik, de Párizsban van hetero is. Ja és Koppenhágaban sokkal több fajta.

2016. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3@. kösz,ezzel nem lettem okosabb! A kérdésemben nem ezt írtam.
2016. jún. 3. 13:20
 5/5 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Az éppen működő meleg és BDSM mozikról a bárokban érdeklődj, mert a legtöbb undergound - illegális.


A többire meg mikor mész ki, rá kell keresni, mert fent vannak az interneten (itt kivételt erősítő a Párizs).

2016. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!