Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gond ha azt vallom, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond ha azt vallom, hogy a homoszexualitás nem természetes hanem inkább elfogadott dolog?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 23:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
5%
Gond, mert nézd meg, a melegtámogatók mind azt mondják hogy ők vannak kisebbségben, közben meg ezen az oldalon azokat pontozzák le akik valami "nem elfogadottat" mondanak a melegekről, mint pl te is. De persze ők a kisebbség. Elég hangos egy kisebbség...
2016. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
8%
Nem attól lesz valami természetes,hogy a természetben is előfordul.Pl előfordul sziámi egyed,de attól még nem természetes.Előfordul mindenféle természetellenes dolog a természetben.Természetes a férfi nő szexuális kapcsolata.Minden más betegség és kész.Nem véletlen,hogy az emberek többsége heteroszexuális és nem valami elcseszett mutáns.
2016. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

3-as vagyok.


Az emberi társadalom elenyésző hányada meleg. Feltételezhetjük, hogy a homoszexuálisoknak nem lesz gyerekük, családjuk (ami persze nem szükségszerűen igaz), viszont még akkor is lényegesen kevesebb meleg van, mint meddő/steril ember, vagy azok, akik nem akarnak és/vagy nem tudnak gyereket vállalni.

Összességében a fajra nincs hátránnyal a homoszexualitás.

Arról nem is beszélve, hogy nem kell mindenkinek gyerek, egyszerűen vannak, akik marhára nem alkalmasak szülőnek, de annyira mindenkiben benne van ez a szüljél, csináld fel az asszonyt, minél több gyerek kell, bármi áron!! Ennek semmi értelme.


Én csak azt nem értem, hogy például azok a heteroszexuális emberek, akiknek tényleg egyetlen céljuk a szaporodás, nem dolgoznak, nem csinálnak semmit, segélyeken élnek, az miért van feljebb helyezve, mint a homoszexualitás?

Vagy a konzervatív nézetek miért „természetesek”? Hiszen az az egyed, amely nem képes a változó körülményekhez alkalmazkodni, elpusztul (persze, nem fog elpusztulni, csak megkeseríti a saját életét)

2016. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

#12: Mutáció hiányában még mindannyian az óceánban úszkálnánk ősprokariótaként.


Az evolúció kísérletezik mindenfélével.

Ilyet kijelenteni, hogy a férfi-nő kapcsolatán túl minden beteg és kész, elképesztően nagy ostobaságra vall.

2016. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Az Animal Planetten volt egy olyan műsor, ami az állatvilágban előforduló homoszexualitással foglalkozott.

A következő példákkal támasztották alá azt a tényt, miszerint az állatok nem csak fajfenntartás céljából párosodnak:


1. Egy kínai állatkertben egy homoszexuális keselyű pár (h+h) (tudniilik a keselyűk egész életre választanak párt) kiköltött és felnevelt egy keselyűcsibét, miután az anyja elhagyta.


2. A vadonban és állatkertekben egyaránt megfigyelték, hogy hím medvék egyedül neveltek bocsokat. A bocsok úgy kerültek a hím medvékhez, hogy a bocsok anyja elpusztult, vagy az nem volt képes tovább nevelni(pl. egy másik hím medvével került szembe, aki elüldözte a bocsokat és az anyát fedezte).


3. Több állatfajról forgattak olyan felvételeket, ahol egy leszbikus, meleg pár próbált tojást, kölyköt lopni (pl. pingvinek, ludak, hattyúk, papagájok, bonobó majmok, őzek, szarvasok)

2016. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
2%
Azért mert azonos neműek valamiért összeszoknak és együtt élnek/kölyköt nevelnek az nem azt jelenti hogy vonzódnak egymáshoz. Ezt most az előzőnek írom az állatos példákra. Szóval ők nem homoszexuálisak, legalábbis nincs bizonyítva. Megfigyeltek homoszexuális viselkedést bizonyos állatoknál, de hogy az valóban vonzalom miatt jött-e létre az erősen vitatott. Általában teljesen más okok állnak a dolog mögött. Szóval az állatoknál nem igen vannak melegek, ez emberi "találmány". Ettől még lehet természetes persze, de szerintem ez nem tisztázott még a mai napig. Pedig sokan vizsgálták már a dolgot mégsincs megdönthetetlen érv mellette. Én sem szeretem hogy létezik ez a jelenség, de sztem nem nagyon kell vele foglalkozni, vannak ennél szörnyűbb dolgok is a világban, ez legyen a legkevesebb hogy valaki meleg.
2016. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, hogyha valaki mást vall mint te, akkor azt miért nem tudod elfogadni? Úgy sem itt, a gyk-n fogod megváltoztatni mások véleményét. Te így gondolod, más meg úgy. Ezen mit nem tudsz elfogadni?
2016. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
2%
# 14 A darwin elmélet nincs bizonyítva. Sok itt a búza mert le vagyunk pontozva pedig ha tetszik ha nem akkor sem normális búzának lenni.Lehet lepontozni selejtek.
2016. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%

#18:

A te állításod, miszerint „búzának lenni akkor sem normális” sincs bizonyítva. Nem is tudod bebizonyítani, mert lehetetlen. Ez egy szubjektív vélemény.

Számomra a homoszexualitás a normális, és ha fizetnének sem nyúlnék nőhöz, mert undorodom tőle, és az én szememben a heterok furcsák és nem normálisak, hogy lefekszenek a másik nemmel. Ez van. Ki hogy látja.

Az egy dolog, hogy a heterok vannak többségben, de nem kéne ennyire igyekezni visszaszorítani egy olyan jelenséget, ami NEM ÁRT nektek...

2016. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%
Ja,hát a fogamzásgátlás sem normális,a valóságban egy nőnek 15 gyereket kellene szülni,aminek a fele meghalna,milyen szép lenne ugye...:D
2016. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!