Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első szex után természetes ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után természetes ez az érzés? Másnak is volt ilyen érzése? 20/f

Figyelt kérdés
Tegnap elvesztettem a szüzességem, vagyis tegnap szexeltem először egy 23 fiúval, akit már 8 hónapja ismerek. Nagyon gyengéd volt és figyelmes, így a szex során egyszer sem éreztem fájdalmat, hanem inkább kellemes érzés volt. Olyan 20 percig bennem volt egyfolytában és most pedig olyan ürességet érzek a fenekemnél, nem fájdalmad és nem is kellemetlen, hanem egy fura érzés, mintha hiányozna onnan valami. Nem tudom jobban megfogalmazni. Remélem, azért értitek! Szeretném ma megismételni a szexet, mert nagyon jó volt és meg is beszéltük tegnap, csak nem tudom, hogy várjak-e még pár napot, nehogy valami gondom legyen belőle.

2015. dec. 10. 08:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* egy 23 éves fiúval
2015. dec. 10. 08:39
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem semmi gond. Ne izgulj. Sajnos nekem nem a saját döntésem volt anno és nekem fájt utána nagyon.:(
2015. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsit sajgó érzetem van nekem.
2015. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes érzés ilyenkor. 20 percig voltál folyamatosan kitágulva a barátod méretére, aki ráadásul mozgott is benned. Később majd hozzászokik a tested, és egyre kevésbbé lesz majd ilyen utóérzésed. Én mondjuk kifejezetten szerettem mindig, mikor utána még órákig érzem, hogy bennem voltak :D
2015. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Ő nem a barátom, hanem megismerkedtem vele neten. Az ismerkedés kezdetén mondtam neki, hogy nekem nem feltétele a szexnek a párkapcsolat, de azért ismerjem valamennyire az adott személyt, mert alkalmit nem szeretnék, hogy látom egyszer az életben arra az időre, amíg szexelünk aztán mindenki megy a maga dolgára. Ő ezt elfogadta és tegnap megtörtént a dolog 8 hónapos ismeretség után és tényleg szuper volt, pedig nincs köztünk szerelem, de mégis szenvedélyes és gyengéd volt. :)
2015. dec. 10. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor még talán több is lehet belőle :)
2015. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha lenne több, én örülnék neki! :) Ma este ismét találkozunk, már nagyon várom. ^^ Akkor már itt válaszolok a privát üzenetre is, amit kaptam: igen, gumival csináltuk, de nem hinném, hogy az okozta ezt az üresség-érzetet odalent.
2015. dec. 10. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket ^^
2015. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nem üresség érzés hanem azt jelenti hogy kívánod Örülj neki hogy ilyen gyengéd sráccal jöttél ösze gratulálok 19f
2015. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha már 8 hónapja beszéltek erről, azt köveztetem ki ebből hogy párkapcsolatra is simán képes lennél vele :) Kérd meg hogy ne húzza ki olyan hamar, érzelmesen, ölelgetve csókolgasd szex közben! És ha annyira hiányérzeted van, vagy költözzetek össze, és akár naponta többször is kérd meg hogy töltse ki ezt az érzést vagy vegyél egy dildot és azt dugd be :D feltételezem hogy szüzességed elvesztésére előkészültél, vagyis csináltál beöntést amíg tiszta nem lettél belülről. Az is lehet hogy a kaki hiányzik neked :D De mondom, sztem legyen benned többet többször, ha ő is szeretné ;)
2015. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!