Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok, ha meglátnátok két fiút vagy lányt kézen fogva sétálni az utcán?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 02:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Két lányt már láttam, semmi különösebb reakciót nem váltott ki belőlem. Ugyanez lenne fiúk esetében is.
2016. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%

Úgy gondolom, nincs benne kivetnivaló. A csókolózás már zavarna, nem utcára való dolog az - az én szememben polgárpukkasztásnak minősülne, amit amúgy sem tolerálnék.


23N

2016. jún. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
6%

Angliában lakom, sokszor látok ilyeneket. Az már kevésbé tetszett, amikor öltönyös srác a széken ülve fogdosta a barátja lábát a buszon és hozzádörgölőzött, mikozben az mellette állt. nagyon látszott, hogy ki a férfi és ki a lány. Mellesleg az egyik üzletvezetőm is homoszexuális volt, szép, szakállas barátja volt férfi létére. Két lány leszbikussága elviselhetőbb.


Mindettől függetlenül nem szeretem őket nézegetni. zavar egy kicsit, hogy ilyen is van.

2016. jún. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
7%

Legyünk már őszinték:

ha 2 férfi, akkor viszolygunk.

ha 2 nő, akkor felizgulunk:)

2016. jún. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%

Magánügyük.


Amíg csak kézen fogva mennek nem érdekel.

De ha smárolnak, ki kelek magamból.


Sem én, sem a gyerekek akik épp arra járnak nem kíváncsiak az aberrált viselkedésükre.


Ne értsetek félre semmi bajom a melegekkel. Ők is emberek. Tanulnak, dolgoznak, és sok sok nagyon jó barátom meleg. Ők tudják is, hogy a világ tolerancia szintje még nem áll készen arra, hogy ezt nyilvánosan felvállalják, maximum kézen fogva való sétálásban kimerül.

2016. jún. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Megvan a magam gondja, baja, éppen le...arom, ki, hogyan sétál.
2016. jún. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Én pont tegnap álmodtam ezt...de én alapból imádom a melegeket és már mióta vágyom arra, hogy lássak ilyet. Az álmomban kb egy 20 éves volt együtt egy 70-en felüli bácsival de jól tartotta magát:D

Na szóval láttam, hogy a fiatalabb pasi nagyon jól néz ki és hogy smárol kivel majd megnéztem, hogy ki az és amikor megláttam, hogy az is férfi utánuk mentem és gratuláltam nekik, hogy milyen szép pár meg ott olvadoztam:D

Szóval valószínű élőben is ezt tenném:)

2016. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Én szoktam a párommal együtt kézen fogva sétálni.
2016. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer láttam két helyes fiút, ahogyan csókolóznak. Nagyon meglepett, de semmi gondom nincs velük. Ugyan ezt láttam leszbiknél, ott durvább volt a helyzet, feltűnően csinálták nyilvános helyen. Egy botrány volt. A sok okos lepontoz itt mindenkit, holott csak a kérdésre válaszoltak. Nekem semmi bajom a kézfogással, a csókkal sem normális kereteken belül. Azért hozzá tenném, hogy a hetero párok nagy része is elég undorítóan csinálja.
2016. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

én szívesen megadnám nekik azokat a jogokat ha tehetném, amiket ők szeretnének, de ez a kézenfogva sétálás/csokólozás ez szerintem a jóízlést sérti mindkét esetben...


De ha akarnak házasodjanak össze meg ilyenek ez a része nem zavar. De hogy utcán mit csinálnak az már nagyon.


Én csak egyszer láttam ilyen történetet, barátnőmmel leültünk enni egy étteremben, meghívtam ebédelni, ettünk és akkor bejött egy meleg pár ami eddig oké, de ott már volt egy szájrapuszi meg kézenfogás meg ilyenek (férfiak voltak) és hát nekem több falat nem ment le a torkomon.


Szerintem a jóízlést sérti, úgy mint ahogy nem beszélünk a WC-n végzett dolgainkról, úgy ez utcán sem állja meg a helyét. Nem azt mondom hogy 2 heteroszexuális hasonló története utcáravaló, mert azt se szívesen nézem főleg ha eszek, de azért az nem jóízlést sértő dolog.


Az más ha valamit el kell fogadni, vagy ha valamit le akarnak nyomni a torkomon.

2016. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!