Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiuk! Lettetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiuk! Lettetek már szerelmesek a legjobb haverotokba?

Figyelt kérdés
van egy legjobb barátom akibe nem tudom hogy,de még magamnak is alig akarom be vallani hogy beole szerettem!!!(amugy hetero)és nem merem neki el mondani mert félek hogy el fog sot tuom is hogy ek fog távolodni tolem! mi tévő legyek???
2016. jún. 9. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha biztos hogy eltávolodna tőled akkor ne beszélj neki róla. Kezdj el ismerkedni hátha találsz valakit aki segít őt elfelejteni. :) Ha tudsz esetleg beszélj róla egy megértő barátoddal, már az is segít valamennyit ha legalább beszélhetsz róla valakivel.
2016. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
voltam már így, de még tinikorokban, amikor épp csak elkezdtem barátkozni a gondolattal, hogy meleg vagyok.. legjobb barátom volt az első, aki tetszeni kezdett..gondolom mert közel álltam hozzá, ezért kezdtem el először iránta érezni valamit...nem mondtam el neki azota se, eltelt vagy 9 év.. nem látom értelmét elmondani neki továbbra se. ja meg persze hamar el is múlt, egyébként tökre nem az esetem:D szóval mivel hetero is és nagyon jo barátok vagyunk, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni feleslegesen, nem távolodna el tőlem, de fura lenne neki.. meg ez csak egy fellángolás volt, nagyon friss volt még a dolog akkor, szerintem ilyenkor mindenki egy haverjába "szeret bele"
2016. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már 11 éve belé vagyok szerelmes, így most egy albérletben lakunk elég régóta, csak ő a barátnőjével van. :(
2016. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!