Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy meleg a srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy meleg a srác, akit kinéztem magamnak?

Figyelt kérdés
Alapvetően nőies, full b_zis srác, de eléggé szemez velem, nézi a szám, a dekoltázsom, de mikor megpusziltam, fura fejet vágott. Nagyon bejön. Lehet, hogy meleg? A viselkedése teljesen nőies és az öltözködése is, de a szemezésnél érzem a kémiát.

2016. jún. 11. 19:25
 1/4 anonim válasza:
53%
lehet metroszexuális. amúgy meg aki Tényleg homoszexuális az még ugyan úgy öltözködik,nem full nőiesen,az már inkább hímringyó vagy nem is tudom minek nevezzem azokat :/
2016. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
és egyes csajoknak az ilyen "hímringyok" tetszenek. Ez már röhejes, h milyen vilagban élünk. És rinyálnak itt a csajok h miért nem kezdeményeznek a srácok meg visszahuzodoak mikor ez jön be a pipiknek, nem a lovagkorban élünk már.
2016. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meleg férfiként mondom, hogy a szemezésnél érzett kémia semmit nem jelent. Full melegnek tűnő, velem flörtölő férfiakról is kiderült már, hogy heterók.

Amúgy én is nézem a nőket, de inkább az összképet, mit mivel vett fel :)

Ahogy minden flörtölésre igaz: ami "lehet", az "nem".

Amíg nincs konkrét randi, ami meg van beszélve, amin mindkét fél ott van, addig minden "vajon bejövök-e neki" csak találgatás.

2016. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a nőies viselkedést miért mossák össze a homoszexualitással. Emiatt a hülye sztereotípia miatt kezdett el több feminim srác is érdekelni, aztán mindről kiderült, hogy full heterók. Igazából az egész viselkedés csak környezet kérdése...
2016. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!