Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok tényleg gyakran váltogatják a nemi partnereiket? Van különbség e téren férfi és női homoszexuális között?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Azt nem hiszem, hogy gyakrabban váltogatják, de azt igen, hogy arányaiban nézve többen vannak, akik gyakran váltogatják. Ezen belül is a pasikra igaz ez.


A nők átlagban visszatartó erőt képeznek ilyen tekintetben a heteroszexuális kapcsolatokban. :D

2016. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem.

Van egy homoszexuális haverom és hűséges.

2016. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok olyan meleg ismerősöm van, aki hűséges.
2016. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2,3 Szerintem ti is tudjátok(feltételezem tényleg ismertek melegeket), hogy a többségre igaz. Miért nehéz ezt kimondani? Nem értem...

Persze a melegek közt is vannak hűségesek, de nem ez az általános.

2016. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok együtt a párommal, de egyikünk sem ismer mást, aki szintén tartós kapcsolatban élne, ahol félrekúrás sincs..és hozzáteszem jópár meleget ismerünk
2016. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmű, valamiért egyes melegek mégis tagadják. Pl itt(szintén mai kérdés) is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..

2016. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen egyénfüggő. Ismerek olyan meleget, aki huszonéves, és alig 1-2 emberrel feküdt le, és van olyan is, aki már 18 évesen megvolt a fél városnak.

Ha csak magamból indulok ki: kamaszkoromban nekem is elég sok kalandom volt, de huszonéves koromra lenyugodtam, és most több éve élek már párkapcsolatban, ergo nem váltogatom a partnereimet.

2016. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!