Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szopni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Leírhatatlanul isteni érzés!

Eleinte csak a nedves ajkammal és nyelvemmel csókolgatom, izgatom a makkot, hol csak a tetejét, hol az egészet bekapva. Közben időnként a farok teljes hosszán végignyalok a nyelvemmel, az ajkaimmal masszírozom az álló hímvesszőt a teljes hosszán. Szeretem azt érezni, hogy a hímvressző teljes hosszában a nyálamtól lesz nedves. El-el időzök egyes pontokon, mindenhol nyalom, csókolgatom a meredező szerszámot. Aztán lentről fölfelé megint elidőzök a makknál, a nyelvemmel a pisilőlyuknál kényeztetem. Körkörösen mozgatom a nyelvemet a makkon, majd rátapasztom a számat, és lassan, kellemes, szopó-szívó mozdulatokkal kényeztetni kezdem a partnerem, miközben fokozatosan lejjebb hatol a pénisz a számban. Az előváladékot örömmel nyelem, a szájmunka egyre intenzívebb lesz, az álló farkat egész hosszában birtokba veszi a szám. Időnkét meg-meg állok, és a makkot körbenyalom, vagy gyengéden a nyelvemhez veregetem. Ezután a kis játék után ismét a farok teljes hosszán dolgozni kezdek, egyre lejjebb hatolva, folyamatos szopó-szívó mozgást végezve. Természetesen nem engedem hamar elélvezni, a csúcspont előtt mindig jön egy kis puszilkodás a péniszen, makkon, vagy a heréit masszírozom az ajkaimmal és a nyelvemmel a zacskóján keresztül.

Ezután ismét a számba veszem, majd váltakozva pici, és mély szívásokkal felváltva megint a csúcspont közelébe juttatom. Ilyenkor lassan hatol le a pénisz a torkomon, közben igyekszem szopni-szívni egészen addig, míg a tövéig el nem jut az ajkam, visszafelé ezt megismétlem, lassacskán mozog az ajkam végig fölfelé a szerszámon, közben szívogatom, a makkon el-el időzve.

Az utolsó fázisban ismét mozogni kezd a szám a teljes hosszán, a szívómozdulatok egyre feljebb tornásszák a spermát a herében, ilyenkor már érzem, hogy közel a spriccelés pillanata. Az orgazmus csúcsán aztán vagy az arcomra spriccel a sperma, vagy le a torkomon, aztán nyelem, mint a mannát.

Nagyjából ez a technikám. Imádom csinálni, a barátom hörgése, nyöszörgése pedig leírhatatlan örömöt okoz ezek mellé. Eddig még minden barátomnak csináltam, és nem volt rá panasz. Mindegyik mondta, hogy jól megkínoztam, de ilyen hatalmas orgazmusa a végén még sohasem volt. :)))

2016. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
16%
A szájba étel való, semmi más.
2016. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
72%
Jelentkezz egy gyárba melózni 3 műszakban havi 80 ezerért... Ha sikerült írd meg a tapasztalatod! :D :D :D
2016. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
11es azt a mindenit olvasni is elég volt, tanìtanod kéne:)
2016. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én jobban szeretek a fäsz másik végén elhelyezkedni.
2016. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
A francba, valaki tiltsa le a válaszomat, most néztem csak a kategóriát.
2016. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Miquel hát ez sz.pás :D:D:D:D:
2016. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!