Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondolnátok, ha tudnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha tudnátok a bi/meleg partneretekről, hogy BDSM kedvelő?

Figyelt kérdés
Betegesnek gondolnátok? Vagy tartanátok tőle? A domináns szerepet kedvelő amúgy kifejezetten vékony fiú. Csak azért kérdezem, mert míg nem próbáltam ki (és most ne ilyen nagyon brutalra gondoljatok, csak szerepjáték, kicsit vadabb sex, stb) addig tök máshogy láttam az egészet és gáznak tartottam. Ezért érdekel, hogy csak én voltam így vagy más is. Tehát, hogy pl el merjem-e mondani ismerkedésnél.

2016. jún. 20. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a vadabb szex nem bdsm. legalábbis az én fogalomtáramban, de nemtudom te mire gondolsz...mikről fantáziálsz?
2016. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan heterónak gondolom magam, de nekem nagyon bejön a vadabb szex és a BDSM is.
2016. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
rengetegen vannak ne aggódj, heterók is, melegek is ...
2016. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint érdekel a BDSM világa, és vannak srácok akiket kifejezetten nem érdekel, de bele lehet vinni a dolgokba, és van akit nem.
2016. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg,mások mit gondolnak.

Az csak 2 emberre tartozik,mit tesznek,vagy nem tesznek egymással.

2016. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom betegesnek, csak elköszönnék tőle, mert nem az án világom. Ha rajtam akarnak uralkodni, az ijesztő, ha meg azt akarják, hogy én uralkodjak akkor meg magamtól lennék rosszul, egyáltalán nem vágyom rá, hogy mást ilyen helyzetbe hozzak.

Mindenképpen mondd el, mert ez nem olyan dolog amit titkolni lehet, becsapva érezné magát a másik. Legalábbis én akarnám tudni.

2016. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
bizonyos szintig mindenkit. ugyan melyik fiú ne lenne kapható arra h egy szép csajszi kikötözze és kegyetlenül le...ja háromszor egymás után, bármennyire is ellenkezik? :) > ez pl egy egész jó kínzás, halálosan jó...
2016. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, homo részlegben vagyunk, itt a nö hallatán sikítva szaladnak el. Szexi kis srácok annál inkább kötözhetnek ki.
2016. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
jó hát akkor legyen srác. a dolog szempontjából tök mindegy. amúgy ismertem én olyan srácot aki annyira szerette a durvulást h direkt skinhead heteró srácokat keresett magának, akik alaposan helyben hagyták mindig, de hát élvezte ... (na persze abban szex csak annyi volt h alaposan megszopatták)
2016. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Heteró és megsz-patta. Hát érdekes párosítás :D :D
2016. jún. 20. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!