Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondolnátok, ha tudnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha tudnátok a bi/meleg partneretekről, hogy BDSM kedvelő?

Figyelt kérdés
Betegesnek gondolnátok? Vagy tartanátok tőle? A domináns szerepet kedvelő amúgy kifejezetten vékony fiú. Csak azért kérdezem, mert míg nem próbáltam ki (és most ne ilyen nagyon brutalra gondoljatok, csak szerepjáték, kicsit vadabb sex, stb) addig tök máshogy láttam az egészet és gáznak tartottam. Ezért érdekel, hogy csak én voltam így vagy más is. Tehát, hogy pl el merjem-e mondani ismerkedésnél.

2016. jún. 20. 08:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én értékelném, mert én is az vagyok :D

29F

2016. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#10 kérdező!

nem vicc! bizony azok úgy voltak vele h na nesze kisb... ez való neked és úgy megtorkoztatták h végig öklendezett, ne viccelj, lenyomták neki ahogy tudták, de ők ezt úgy tekintették h ettől csak még macsóbbak h megszo..attak egy kisb--it. ennyi.


Hidd el, sok heteró fiú van ám, aki abszolút így gondolkodik, hogy amíg ő szopat és nem ő szop, addig az még macsó is, és nem lát benne semmi buxulást. na természetesen fordítva nem működne, ez egyértelmű.

2016. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, amit a #12-es ír. Nekem nagyon bejönne, ha egy macsó heteró srác keményen megszopatna.
2016. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem jönne be, de megnézném. Azonban erős megérzésem, hogy ez kitaláció. Volt BDSM témában egy srác aki pl mindig ilyeneket talált ki. Meg, hogy ő úszó, meg 20 éves és heterókkal volt, stb. Mindegy. Lehet, hogy tévedek, de kétlem :D
2016. jún. 22. 08:39
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#13: sztem nem kell sokáig keresned ... bár leginkább alkalom szüli az ilyen eseteket


kérdező: nézd, persze tele van ez is (mint minden más) komplett agyalágyulttal meg hazudóssal, de aztán hidd el, rájöttem én egy dologra: a való világ sokkal durvább, mint a fantázia, csak ugye ezek olyan dolgok, amiket soha a k.. életbe se fog senki beismerni. Mellesleg pont ezért tud működni, ezt se szabad elfelejteni.

2016. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#13: na és azt is tegyük hozzá, hogy nem vagy ezzel egyedül, még pontosabban, ugyan melyik meleg nem arra vágyik szíve legmélyén, hogy egy heteró srácot megkapjon? akár így, pont ez a lényeg. azt meg én is megtapasztaltam, hogy eléggé helyzet- és piafüggő, hogy egy heteró srácnak éppen pont akkor és azzal mi fér bele és mi nem... Persze lehet ez is kitaláció, de akiknek ez mese, csak azt tudom mondani, éljenek többet a való világban :)
2016. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!