Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetne elfojtani ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elfojtani ezt a vágyamat?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, nem ezzel lenne a problémám, hanem, hogy kizárólag a durva, erőszakos szex elégít ki. Képtelen vagyok normális párkapcsolatot kialakítani. Szeretném ha ez nem így lenne, de nem tudom mit tegyek!

2015. szept. 21. 17:42
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
94%
Sehogy. Feltéve ha boldog is akarsz lenni valaha.
2015. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De így sem vagyok boldog.
2015. szept. 21. 17:48
 3/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
De még lehetsz egy megfelelő vkivel.
2015. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek vannak durva, perverz vágyai, amikről jobb, ha más nem is tud. Az emberek színesek, és egyediek, szóval semmi gond nincs veled, téged ez izgat és kész. Nem kell világgá kürtölnöd. Ha lesz majd párod, barátod, ketten eldöntitek, mi fér bele, és mi az, ami nem, köttök majd kompromisszumot. Nekem is vannak elég durva, és perverz vágyaim, főleg, hogy még nem is volt fiúval semmilyen szexuális kapcsolatom. :D Ezek a vágyak néha felerősödnek, néha pedig alább hagynak. A lényeg, hogy fogadd el magad, és ne akarj más lenni, mert az már nem te vagy. Neked is lesz majd egy olyan személy az életedben, aki kiegészít, aki a másik feled lesz, még akkor is, ha ilyen "különleges" vagy ilyen szempontból. Mindenki megtalálja a párját. :) 20/f passzív
2015. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De ez már nem normális mértékű. Volt hogy kórházba kerültem miatta, mert úgy megverettem magam.

Voltam pszichológusnál, de nem sikerült eredményt és mindegyik csak passzolgat egyik helyről a másikra, de egyik sem segít!

2015. szept. 21. 17:59
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem keresned kéne egy kifejezetten szexuálpszichológust.
2015. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM nem erőszak, épp ellenkezőleg. A résztvevők kölcsönös beleegyezésére és bizalmára van szükség hozzá és bármikor, egyetlen szóval vége lehet, ha túl sok lenne. Amit te írsz, az pszichológiai szempontból problémás, de (pont ezért) a BDSM-hez semmi köze.
2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Fizikai értelemben durva vágyai nem mindenkinek vannak. Van aki viszolyog mindenféle erőszakosságtól a szexualitással kapcsolatban. Fura vágyak - na az más, az biztos mindenkinél előfordulhat.

Amúgy meg ha nem vagy boldog, akkor igenis addig menjél amíg nem találsz egy olyan szakembert vagy akárkit aki segíthet. Másoknak sem mindig jön be az első pszichológus aki szembejön.

2015. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sejtem hogy ez nem BDSM. Csupán azért írtam a kulcsszavak közé, hogy ilyen érdeklődésű emberek is könnyebben ráakadjanak a kérdésre, hátha valaki tud segíteni.
2015. szept. 21. 19:43
 10/17 anonim ***** válasza:
És mit mondott a pszichológus és mennyi ideig próbálkoztál? Ez nem megy egyik napról a másikra.
2015. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!