Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Találtam egy ismerőst egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy ismerőst egy meleg társkeresőn, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy-két napja regisztráltam egy társkereső odlalra. Nem vallom magam teljesen leszbikusnak, inkább vagyok bi vagy kíváncsi nő. Így az oldalra is kép nélkül álnéven regisztráltam.

Elkezdtem nézelődni a környékbeli lányok között, és egy ismerős arcot találtam. Egy lány volt az akivel ismerjük egymást, bár nem közelről. Votlunk egy légtérben, első alkalommal nem tett rám valami jó benyomást de mégis írtam neki. Persze nem árultam el, hogy ki vagyok.

Négy napja beszélgetünk, eléggé megkedveltem.

Mit tegyek?

Hogy közeledjek hozzá, ha még nem akarom felvállalni magam, bár ő kíváncsi.


Értelmes válaszokat kérek.

Nem szeretném elveszíteni.



2015. dec. 29. 23:34
 1/9 A kérdező kommentje:

1-2 hete*

19L

2015. dec. 29. 23:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy lesz ebből ismeretség, kapcsolat ha nem vállalod fel magad?
2015. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem árulod el magad, akkor hazudsz neki. Minél tovább játszod meg az álénedet, és később derül ki, rosszabb lesz elveszíteni, mint most megmondani neki, és akár lehet belőle valami.
2015. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, én tuti azt csinálnám, hogy irl összehaverkodok, és online csendben figyelem.


Attól még hogy ismerős, és hogy meleg is, még nem biztos hogy összeilletek. Nekem is volt olyan, hogy a társaságba akikkel lejártam bulizni volt egy lány aki fenn volt egy ilyenen. Aztán megdumáltuk, és a végén maradtunk haverok.

2015. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat, ami hazugságra épül, nem lesz őszinte, nem lesz tartós. Egyet kell értsek az itt elhangzottakkal.
2015. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem épül hazugságra mert végülis magamat adom, ha kérdez azt válaszolom ami magam vagyok csupán nem árulom el a kilétem.
2015. dec. 30. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem feded fel a kilétedet, az már hazugság. Ne szédítsd szegényt, ha nem mered vállalni magad!
2015. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elveszíteni akkor beszéljetek meg egy találkozót aztán lepődj meg, hogy ő az és mondd, hogy nem ismerted fel a képen. Így még kimentheted magad de egyáltalán nem jó egy ilyen kezdés ha kapcsolat lesz belőle.
2016. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem sem hazugság.

de mivel találkoztatok ezért sürgősen lépni kéne vagy randi,vagy off.

az a baj,hogy életben nem voltatok okék vagy ő neked,ez mindegy is. Ha taliztok akkor számits arra,hogy végleg off lehet.és inkább erre számits,mint a jobb esetre.


szerintem mondmeg kivagy és részeletezd,hogy mi a szitu,meg hogy élőben mi volt...

2016. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!