Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és biszex fiúk\férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex fiúk\férfiak! Ki a kedvenc zenészetek\együttesetek?

Figyelt kérdés
Melanie Martinez zenéjét szereti valaki?Csak kíváncsiságból kérdezem. Létszi, kort is írjatok. Köszi előre minden értelmes választ.

2016. júl. 1. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Justin bibi
2016. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Wilkinson, KSHMR, R3HAB az abszolút kedvencek :)
2016. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
dimitri, skrillex, martin garrix, armin van buuren, steve aoki, tankcsapda, intim torna illegal
2016. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Disturbed, E Nomine, Eisbrecher, Sabaton a kedvenc együtteseim.


Én tipikusan nem szeretem a pop-zenét, a metal meg a rock sokkal jobban bejön.


22

2016. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nightwish, Epica, Within Temptation, Arch Enemy, Edguy, Children of Bodom, ilyesmi zenék jönnek be
2016. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most így youtube-on rákeresve nem igazán tetszett Melanie Martinez zenéje... Elég sokféle zenét szeretek, a teljesség igénye nélkül néhány: Kasabian, Foster the People, Macklemore & Ryan Lewis, Scissor Sisters, The Ting Tings, Woodkid, Lorde, Jungle, Justice, Crystal Fighters, Disclosure, Florence and the Machine, The Prodigy, The Kooks

24/f/bi

2016. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat. Továbbra is örömmel fogadok minden újat.
2016. júl. 2. 07:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ellie Goulding 😍
2016. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs kedvenc zenészem, úgyhogy inkább kifejtem, hogy mi az amit keresek egy MŰVÉSZBEN és közben neveket is írok:

Régebben Gaga volt a nagy kedvenc. Érzelmileg sokat segített nekem és lenyűgöz a sokszínűsége. Mármint a popon kívül ott, ahogy Tony Benett-tel énekelt(még ha nekem nem is jön be az a stílus, de attól még elismerem), színészkedik, folyamatosan jótékonykodik, egy időben turnéról-turnéra ment, minden pénzét(oké, talán nem mindet) a következő koncertjére költött... de most kicsit Sia "koszakomat" élem. Le a kalappal, amennyi mindenen keresztülment és végül egyensúlyra talált/lassan arra talál. Nem is ismerem, de büszke vagyok rá. Na meg én is szeretem a kutyákat(meg a cicákat:P):D Melanie Martinez-nek tetszik a stílusa, zenéje, alapvetően szeretem, amikor nem csak csömör édes az egész MŰVÉSZ, hanem megmutatja az úgymond 'betegebb', depresszívebb oldalát is. Ettől valóbbá válik nekem a személy.

Talán ugyanezért szeretem Marina-t (időnként Lana Del Rey) is.

Nagyon, nagyon ritkán 1-2 ilyen meg amolyan is becsúszik...

Bocsi, hogy hosszúra sikeredett!

19/f/m

2016. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves #9-es! Nagyon szép volt a válaszod. Nekem mindig is Lady Gaga volt és lesz a kedvencem. Ő szerintem a világ egyik legjobb embere, aki arra használja a művészetet és a hírnevet, hogy jó irányban befolyásolja az emberek gondolkodásmódját. Imádom, hogy az igazán fontos dolgokra hívja fel a figyelmet, olyan módon, ahogy csak Gaga képes rá. És nekem is nagyon sok erőt ad mindig. :3
2016. júl. 2. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!