Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az hogy a tapasztalt barátom csak nagysokára megy el ha szeretkezünk? Nekem ő az első, én csinálok valamit rosszul? 18/f/passzív

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
nem csinálsz semmit rosszul inkább jól bírja
2016. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Inkább örülj neki, miért lenne gáz?
2016. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, élvezetes minden lökése. Volt hogy én is elélveztem. Csak nem akarom hogy megunjon mert vmit rosszul csinálok.
2016. júl. 9. 00:19
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Embere válogatja :) van aki sokáig bírja. Egyébként idő is kiismerni a másikat és a kedvére tenni.
2016. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg kétségek vannak benned, hogy szeret-e eléggé téged. Ezért tetted fel a kérdést? Próbálj meg picit többet beszélgetni vele, kettőtökről!
2016. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de én is fiúval járok, szóval gondoltam írok. :)

Én is nagyon meglepődtem, amikor a barátomról kiderült, hogy nagyon-nagyon sokáig bírja mert addig csak kb. 5 percesekkel jártam. De inkább örülök neki, mert így van időm nekem is elmenni. Én is hibáztattam magamat az elején, de hülyeség. Van aki jól bírja, van aki nem. A barátom mindig azt mondja, hogy azért tart ilyen sokáig, mert szeretné minél tovább élvezni. :)

2016. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy is. Annyi az egész,hogy ő jól bírja. Nem kell ezen aggódnod.
2016. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Póztól is függ, én van amiben bírom negyed órát is, van amiben két perc. Mondjuk nem vagyok meleg, de most itt ez nem számít, hanem az elmenés időtartama.
2016. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülmetélt a srác, akkor azért van, mert kevésbé érzékenyebb neki, így több idő míg a csúcsra jut. Neked annyi dolgod van egyébként csak, hogy élvezd a dolgot.
2016. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

21 éves aktív vagyok :)

Nekem is volt akivel nagyon könnyen elmentem, volt akivel sokáig tartott, de nem élveztem kevésbé azzal sem, akivel sokáig tartott, illetve nem csinált semmit rosszul, csak máshogy :D Sőt, még jobb is mert hosszabb az élvezet

2016. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!