Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nem fáj, amikor ujjazom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fáj, amikor ujjazom magam és könnyen megy a behatolás, akkor ebből az is következik, hogy az első szexnél sem lesz majd probléma? 20/f

Figyelt kérdés
Tehát ott a partnerem majd könnyebben fog tudni behatolni? Azt is hallottam, hogy az első szex lehet egy kicsit fájdalmas és kellemetlen, persze nem mindenkinek. Mire számíthatok majd ez alapján?

2015. dec. 12. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
ha nagy niger ujjaid vannak akkor semmi baj ha nem akkor szét repedsz mint a marianna árok
2015. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válasz elég fszsg. :)


A lényeg, hogy ha a párod/partnered kellően figyelmes, akkor nem lesz semmi gond.

Előjáték, síkosító, nyugodt környezet. ;)


25f

2015. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, sokat számit a partnered mennyire odafigyelő...
2015. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen ez a figyelmesség és vastagság függvénye, hogy hogy alakul.
2015. dec. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ujjazás is fáj, szóval para nekem már most h milyen lenne ha megdugnának, de akarom, mert azt mondják lehet élvezni és tudni akarom mit...
2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!