Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, milyen arcú fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen arcú fiúk jönnek be Nektek? Kisfiús, vasmacsós, rosszfiús, arkangyali, kópés, szakállas, intellektuális, jóllakott napközis fiúcskás, gigolós?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelen arcú és a szakállas, borostás arcú aktívak is bejönnek. De a szakállasak, borostásak jobban felizgatnak. 21f, passzív
2016. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
rosszfiús, borostás
2016. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Intellektuális csődör :3
2016. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy intellektuális roszfiú :p
2016. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Jezusom:D micsoda jelzok!!


Nekem bejon ha sportos a testalkata, de ne legyen kigyurt mert az nem szep szerintem. Szoval inkabb fusson / usszon / bicajozzon mintsem kondiba jarjon, foleg azert mert en is szeretek futni es akkor futhatunk egyutt.


Emellett legyen muvelt, okos, diplomas. Persze attol, hogy vkinek van egy v tobb diplomaja meg nem lesz feltetlenul muvelt, de en egy szereny(!!!!nagyon fontos a szerenyseg, en ki vagyok a meno sracoktol) sracra vagyom akinek van egy remek allasa, szereti is es jokat lehet vele beszelgetni, emellett tok jo futyije van, kb 16-17 cm, a dugasban aktiv de szeret szopni is. Hat nagyjabol ennyi:D

2016. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kópés jó jelző.

Igazából legyen jó érzés ránézni, egy-két szépséghiba még akár jó is lehet.

A tökéletes, modellarcú srácok nekem túlzások.

2016. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5#-ös ezt aztán jól össze válogattad :D ilyen srácot én is szeretnék :D de ha nagyon a tökéletesre hajtasz akkor lehet, hogy csak írott szöveg és álom marad csupán :D
2016. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, legalabb van egy elkepzelesem:D
2016. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
..illetve ha oszinte akarok lenni akkor azt mondanam, hogy mar megtalaltam, de en azt szurtem le, hogy o csak szexet akar (eddig meg sose mondta, hogy aludjak nala)
2016. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ha arcról van szó, leginkább az számít, hogy karizmatikus legyen, jó, ha van valami különleges az arcán, amitől érdekessé válik. Egyébként a döntő szempont természetesen nálam is a belső. Bár egy macsós arcú, értelmet sugárzó szemű pasit nem biztos, hogy egyből visszadobnék.
2016. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!