Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretnék egy fiútársat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy fiútársat (barátot), de félek, hogy a tanulmányaim mellett nem tudnék rá annyi időt fordítani. Mit tegyek? Mert így meg nagyon magányos vagyok. (Meleg vagyok)

Figyelt kérdés
Ha meg minden időmet rászánnám, akkor a tanulmányaimat nem tudnám úgy végezni, ahogy szeretném. Szóval úgy érzem, hogy egyszerre nem megy a kettő. A tanulás viszont mégis fontosabb, mert minél hamarabb el akarok költözni itthonról és csak úgy mehetek külön, ha lesz állásom. Tehát nem akarok hitegetni senkit, ezért inkább most nem keresgélek senkit (pedig nagyon vágynék rá). Mások is vannak így? (23 éves vagyok)

2016. júl. 17. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés te bírod-e lelkileg. Én el tudnám ezt fogadni pl :) Olyan lenne mint egy szexhaverság tulajdonképpen.
2016. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg olyan barátot keresni, aki megérti, hogy neked fontos a tanulás :)
2016. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Az életben nem találsz olyan meleg pasit aki veled töltené az idejét szimpla barátság céljából. Ha szexhaverságra gondolsz, az úgy oké, de ellenkező esetben az egyik fél mindig többet akar majd. Én 25 vagyok és jópár éve keresgélek meleg barátokat szexmentes baráti kapcsolat céjából, sikertelenül. Add fel és koncentrálj egy dologra.
2016. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
létezik arany középút, nem kell csak az egyikre szánni minden időd...szerintem te vagy az egyetlen, aki tanul, mások is megoldják valahogy hogy mégis párkapcsolatban élnek
2016. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*nem te vagy
2016. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátom, de nem ezért lett vége, engem nem zavart hogy ilyen, feltalálom magam egyedül vagy haverokkal is.
2016. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg embernek van kapcsolata iskola mellett, sőt a többségnek van, nem tudom miért pont neked ne menne... Különben meg valószínűleg a barátod sem csak egy baba lenne aki ül a sarokban és vár rád, hanem lenne saját élete is, pl ő is tanulna.
2016. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló dilemmával küzdök én is, így értem a problémádat. Bár szerintem nem is kell egy kapcsolatra (természetétől függetlenül) minden idődet ráfordítanod. Inkább a ráfordított idő minőségének kell megfelelőnek, kielégítőnek lennie mindkét fél számára.
2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én is hasonlóan vagyok bizonyos szempontból, csak nekem (már) nem a tanulás, hanem a munka foglalja le az időmet. Úgy gondolom azonban, hogy ez önmagában nem lehet akadály egy kapcsolathoz, szerintem nem feltétlenül kell minden szabad percet feltétlenül együtt tölteni, tiszteletben lehet tartani a másik fél elfoglaltságát, legyen az tanulás, munka vagy valami más. Lényeg a minőségi, és nem a mennyiségi együtt töltött idő. Szóval ha tényleg magányos vagy és társra vágysz, akkor nyugodtan kezdjél el ismerkedni, biztos lesz aki megérti a helyzeted, ahogy pl. én is :)

26/F

2016. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jól gondolkodsz.

Sajnos én beleestem ebbe a hibába, s elcsúszott 1-2 egyetemi évem az ismerkedések miatt. Ha az ember szerelmes lesz, nem tud úgy mérlegelni, nem érdekli annyira a tanulás. Ráadásul olyanokkal ismerkedtem, akik már nem tanultak, vagy nem volt fontos számukra a tanulás.

Szóval ha találsz egy hozzád hasonló, tanulni szerető vagy tanult fiút, akkor még jól is jársz, mert motiválni fog a tanulásban.

Ha viszont olyat találsz, aki nem tanul, vagy nem tanult, az a tanulásod rovására fog menni, s ez esetben inkább érdemes kibírnod az egyetemi éveket komoly kapcsolat nélkül.

2016. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!