Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy videken dolgozo szakasszis...

HajnalkaNagy92 kérdése:

Egy videken dolgozo szakasszisztens holgy vagyok, munka mellett Budapesten jarok egyetemre. A tanulmanyaim miatt gondolkozom a fovarosba valo koltozesrol! Erdeklodnek a pesti szakasszisztens fizetesekrol?!

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem tudsz ismerőshöz költözni, akkor javaslom, előbb a pesti albérlet árakról tájékozódj itt a neten, csak nehogy infarktust kapj :-) - piszkosul felmentek mostanában...
2016. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal tokeletesen tisztaban vagyok.. :D Epp ezert erdeklodom!
2016. máj. 30. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az a szakasszisztens hölgy? mit csinál?
2016. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinálsz? Vagy milyen területen vagy szakasszisztens? Enélkül nehéz válaszolni, ennyi alapján kb. nettó 90 ezertől 250 ezerig bármi lehet (én is "asszisztens" vagyok, én 220 nettót kapok, de lehet, hogy tök más a munkánk).
2016. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Patikaban vagyok gyogyszerkiado szakasszisztens..
2016. máj. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!