Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Szerintetek tényleg túl "meleges" ez a kocsi?

Figyelt kérdés

Most állok autóvásárlás előtt, de minden barátnőm pasija azt mondja h ne ezt akarjam mert csajos/b...zis kocsi,ésaz pedig igaz h kicsit amúgyis feminin vagyok. A legrosszabb h olyan környéke lakok ahol bármiért megszólnak/lenéznek szóval nem akarok semmivel se ráadni az okra... Viszont gyönyörűnek tartomezt a kocsit. Vélemények?


[link]

[link]


2016. júl. 22. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meleg srác vagyok, de soha sem értettem, mi számít b*zisnak, mi nem. Nincs olyan, hogy meleg személyiség, a homoszexualitás egy szexuális orientáció és semmi köze az illető személyiségéhez. Szóval nem, nem meleges az a kocsi, hanem stílusos! :)
2016. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha NEKED tetszik az autó, akkor hol számít az, hogy mit mondanak mások? Szerintem egy autó vásárlásánál az elsődleges szempont, hogy aki üzemben fogja tartani, és aki utazni fog benne annak feleljen meg, és nem pedig a lakókörnyezetének.

A melegséggel pedig abszolút nem is függ össze. Minden autót elsősorban EMBEREKNEK terveznek, és nem melegeknek, vagy hetero-knak.

2016. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Hú, márpedig ez nagyon ratyis. Ha Neked ez tetszik, akkor a helyedben tartanék egy komoly önvizsgálatot a nemi identitásomat illetően.
2016. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan el ne hidd már amit hármas mond xD

Ha neked tetszik, vedd meg.

És nem kevés pasast láttam ilyet vezetni, meg abszolút ehhez nincs köze annak hogy búza lennél-e vagy sem.

2016. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. júl. 22. 16:16
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy rózsaszín smart lenne, virágos mintával, na arra már azt lehetne mondani:)

De szerintem ez egy semleges kocsi.

2016. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem az en is elfogadnam ;)
2016. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért beszélnélek le erről az autóról mert langyis vagy tök mindegy minek nevezhető a kinézete. Ebből a fajta 206-ból a GTI pl nagyon durva kis járgány.

Amiért én nem venném meg, külső alatt rejlik. A macskazabálók most kezdenek tudni olyan autót gyártani, ami nem hullik szét alattad majd 10 év után. Legalább is remélhetőleg. A francia autók szépek, de remélem van egy jó autó szerelő ismerősöd, akit nem szégyellsz majd gazdaggá tenni azáltal, hogy mindig nála lesz az kocsid :)

Keress inkább német autót. Hosszú távon megéri.

2016. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ez tetszik, nyugodtan vedd meg, nem kell törődni azzal, hogy más mit szól :)
2016. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nőknek való mint az opel corsa
2016. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!