Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Szerintetek tényleg túl "meleges" ez a kocsi?

Figyelt kérdés

Most állok autóvásárlás előtt, de minden barátnőm pasija azt mondja h ne ezt akarjam mert csajos/b...zis kocsi,ésaz pedig igaz h kicsit amúgyis feminin vagyok. A legrosszabb h olyan környéke lakok ahol bármiért megszólnak/lenéznek szóval nem akarok semmivel se ráadni az okra... Viszont gyönyörűnek tartomezt a kocsit. Vélemények?


[link]

[link]


2016. júl. 22. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és nem értek az autókhoz. De ezzel a kocsival semmi gond. Egyformán el tudom nőnek férfinak is képzelni.Ha neked tetszik vedd meg. Ha meg megszólnak sza.rd le. Tapasztalatból mondom hogy még széllel szembe pisálni is jobb mint más emberek véleményére adni. Főleg a leépítő kategóriájúakéra. Nem az számít mit mondanak hanem hogy ki mondja.
2017. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyenem, pedig nem vagyok feminim alkat...

Viszont nem ajánlom, hogy ilyet vegyél...

Nem azért mert női kocsi, hanem mert szerintem sok bajod lesz vele.

De ha tényleg tetszik, akkor vedd meg, ne más izlésével törődj ;)

2017. márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!