Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez még belefér, vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér, vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy fél évvel ezelőtt megismerkedtem egy nálam 20 évvel idősebb pasassal (szintén meleg) szimpla barátság céljából. A közeledésem célját már a legelején közöltem vele, mivel kapcsolatban voltam akkor már 5 éve. Eleinte úgy tűnt tiszteletben is tarotta a dolgot, de egy idő után kezdett furcsa lenni. Ragaszkodott hozzá, hogy kézfogás helyett puszi legyen, mindenáron közös hokit akart, együtt meztelenkedni, folyamatosan ajánlgatta fel magát szexuális célokra, fogdosott is, stb stb. Mikor én azt mondtam, hogy ezt márpedig nem, mert nekem barátom van, megsértődött, mert szerinte ez még simán belefér egy szimpla barátságba. Szerintem viszont egy szájrapuszi sem fér bele egy szimpla barátságba, nem még a többi dolog amit szeretett volna. Szerintetek ez még oké lett volna, vagy nekem van igazam és nem oké egyáltalán.


Egy ideje nem tartom vele a kapcsolatot...


2016. júl. 23. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
természetesen neked van igazad.
2016. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan akkor fér bele, ha számodra belefér. Mert nem az a lényeg, hogy szerintünk okés-e, ha te nem érzed, hogy jó neked, akkor sem fogod jól érezni magad utána.
2016. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amennyi ember annyi határ.. de egyetértek veled :D a párodnak sem tetszett volna
2016. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős dolog, hasonló helyzetben vagyok, de nekem sem férnem bele ezek. Mondjuk az én esetemben jóval nagyobb a korkülönbség, de a lényeg ugyanaz :D

Hagyd a francba, ha nem képes elfogadni, hogy ezeket te nem akarod, akkor nem is igazi barát...

2016. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Élvezte a látványod, testi közelséged, fiatalságod. Nyilván a részéről ez nem csak egy baráti kapcsolat volt, hanem többet és többet akart. Volt szex is?
2016. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!