Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban szerelem lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szerelem lehet?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja ismertem meg egy másik fiút. Nagyon megkedveltem és már az első csók is megtörtént.

Folyamatosan vele szeretnék lenni, azt akarom hogy átöleljen, hozzá szeretnék bújni, vagy csak egyszerűen lássam és tudjam hogy ott van a közelemben.

Sajnos most nem tudunk találkozni, így ha nem ír, vagy nem jelez, akkor hiányzik, és azt várom hogy írjon.

Folyamatosan rá gondolok, vele kelek, és vele fekszem.

Ilyen rövid idő alatt lehet ez szerelem?



2016. aug. 3. 22:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem szerelmes vagy. :D
2016. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele, csak heteroban, törődj bele, mert ez bizony az azt hiszem.

Sok sikert! :)

2016. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos amit írsz :)

Attól függ mennyire ismerted meg ez alatt az 1 hónap alatt. Én igazából azt mondanám, hogy akkor vagy szerelmes, amikor már elég mélyen ismered a másikat, a negatív tulajdonságait is, de ennek ellenére is érzed ezt a nagyon erős kötődést amit írsz.


De ha lazábban vesszük a dolgokat, szerintem is szerelmes vagy! :)

2016. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos az. Én is voltam ilyen helyzetben. Többször is. Folyton rá gondoltam, mindig vele lettem volna, örökre vele akartam maradni, csak az övé akartam lenni. Azt hittem, szerelmes vagyok, de csak szükségem volt rá, ragaszkodtam hozzá. A szerelmet könnyű összekeverni a ragaszkodással. Csak te tudhatod, mit érzel. Kérdezd meg magadtól: miért akarsz vele lenni? Miért hiányzik?
2016. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerelem első látásra? 😊 Minden lehet. Szerintem is szerelmes vagy,de 1 hónap alatt nem biztos,hogy ki tudod ismerni teljesen a másikat,persze függ attól is,hogy a hónap minden napján vele vagy vagy pedig kevesebbet. 😊
2016. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez szerelem :)
2016. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem..június vége fele megismerte, egy srácot, találkoztunk, első csók, egész össze voltunk bújva, romantika stb..utána madarat lehetett volna velem fogatni, vele akartam lenni egész nap, mellette akartam lenni, oda bújni hozzá, megpuszilni/csókolni stb. Szerintem igen, ez nevezhető szerelemnek. Sok sikert! Ha már nekem nem jött össze. :)
2016. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

persze :)

én a mostani barátomba 2 nap alatt teljesen belezúgtam :)

lassan 2,5 éve leszünk együtt :))

2016. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!