Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Japánban hogy viszonyulnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japánban hogy viszonyulnak a homoszexualitáshoz?

Figyelt kérdés
Hogy állnak hozzá, hogy türik nyilvánosan a kézfogást, csokot, meg ugy altalanosságban milyen a megitélése?
2016. aug. 4. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Miért kell bárhol is nyíltan hirdetni a szexuális irányultságot?
2016. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hirdetni? Valamit felreerthettel. Nemhiszem h hirdetes ha ket ember aki szereti egymast kezenfogva setalnak az utcan
2016. aug. 4. 13:33
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

1-es, ennyi erővel a heteroszexuális párok se érintkezzenek az utcán.


Nem tudom, mennyire elfogadott ott, de szerintem senkit nem szoktak kinézni, hiszen elég extrém emberek is vannak ott, meg rengeteg yaoi van.

2016. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

#3:

Személy szerint azt is utálom, azt meg ha valakik nyalják-falják egymást az utcán kimondottan ...

2016. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Japánban már csak a kultúrájuk miatt sem nyalják-falják a párok egymást mások előtt.
2016. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Ők polip helyett rákkal hálnak
2016. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mivel konzervativ orszag nem toleraljak annyira.
2016. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
#8: Ha nem szereted a melegeket, mit keresel a homoszexualitás kategóriában? Ha gusztustalan, amit a melegek csinálnak, akkor miért gondolsz rá? Mi van a tévében? Én nem nagyon látok melegpropagandát, kifejtenéd, mi az? A köcsög inkább te vagy:)
2016. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Úgy bírom, hogy a homoszexuális kategóriába írnak felháborodottan emberek akik úgymond heterok. Ha utálod, nem bírod, vagy csak egyszerűen nem érdekelnek a melegek akkor miért kell írni trágár szöveget? Nem tudom, hogy te melyik csatornát nézed a tv-ben de én sehol sem láttam melegeket, homoszexuális témát sem.

Nem bírod elviselni a homlszexualitást? Ne gyere ebbe a kategóriába! Ennyi.

Engem nem érdekel például a terhesség, gyereknevelés stb.. Nem is járok abban a kategóriában...


Kedves kérdező! Szerintem, ahogy észrevettem inkább a nyugati országok az elfogadóbbak. Japánról nem tudom :/


Amint tehetem, el is megyek Magyarországról. Elmaradott, birka nép ez... tisztelet a kivételnek

2016. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat amik a temahoz kapcsolodtak:))

#9 enis eltervezek menni innen amilyen hamar csak lehet:D

2016. aug. 4. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!