Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik azt vallják, hogy teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt vallják, hogy teljesen normális dolog társkeresőkön nem válaszolni üzenetekre, ha a profilban tisztázva van, hogy kik írjanak, azok hogyan viszonyulnak ehhez?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy valaki akkor sem válaszol, ha a profilja szinte üres, kapott képet és esetleg még egy kérdést is.
2016. ápr. 21. 21:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy éppen nem üres a profilja, de mindennek megfelel az üzenetküldő.
2016. ápr. 21. 21:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tetszel neki vagy nem volt fent azóta...
2016. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
ahány ember annyiféle profil és annyi észjárás nameg a nők kifűrkészhetettlenek
2016. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

21:50

Én tudom miért nem válaszolnak. Csak kíváncsi vagyok, hogy akik azzal védekeznek, hogy miért kéne válaszolniuk, ha egyszer ki van írva, hogy milyen korhatárban keresnek, azok egyébként mit gondolnak a nemválaszolásról.


21:53

Újabb heteronormatív válaszoló.

2016. ápr. 21. 21:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnéztem gyorsan hogy én vagyok e a kérdés tárgya :D de sajnos én nem kaptam ilyen üzit :/

#2es

2016. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
esetleg kap napi 100 üzenetet és nincs kedve írni
2016. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én akkor is válaszolok ha nem esik bele a keresési rétegembe, de mégis ír:D

Szintén #2es

2016. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Természetesen azokhoz szól a kérdés, akik érintettek.


"esetleg kap napi 100 üzenetet és nincs kedve írni"


Még felmerült egy kérdésem. Van olyan, aki minden levélre válaszol, de nem tartja bunkóságnak a nemválaszolást? Mert ha jól sejtem egy ilyen válasz írója nem szokott válaszolni a levelekre.

2016. ápr. 21. 22:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs etikett.

Nincsenek szabályok.

Lehet, hogy ismer, és azért nem ír, vagy nem vagy neki szimpi.

Számtalanszor volt már, hogy olyan pasinak válaszoltam, aki nem jött be, és később levakarhatatlan lett. Ezek után az embernek elmegy a kedve a jópofizástól... főleg ha még csak talit sem képzelnék el az illetővel.


De egyébként nyilván bunkóság nem írni.

Azért én próbálok a legtöbb értelmes embernek válaszolni. :)

2016. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom miért nem írnak, de nem ez volt a kérdés.
2016. ápr. 22. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!