Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy van egy biszexuális srác, akivel már elég régóta tartom a kapcsolatot, minden nap beszélgetünk és vonzódunk egymáshoz.

Sajnos nagyon nagyon megszerettem, de az a probléma, hogy van egy barátnője, akivel ritkán, de találkozik! Szeretne titkos szexbarátságot kötni, de félek hogy belé szeretek...

Szerintetek mit tehetnék?

24/f



2016. aug. 5. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
ne szeress bele, ennyi.. amugy irigylem a problémád, nekem még csak nemis sikerül olyannal beszélnem akivel lenne vmi :/ pedig nem vagyok egy hányinger!
2016. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki hogy zavrna hogy van barátnője, de az is lehet hogy azért kér ilyet mert nem szereti már annyira azt a lányt, és ha kiderülni akkor a lány szerintem szakítana vele és akkor neked szabad a pálya, minden esetre kérdezd meg az érzéseiről :D
2016. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Én örülnék ha lenne valaki ilyen az életemben. :D

Valóban így van, ne szeress bele, kész. :D

2016. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát monjuk növessz gerincet és ne vegyél részt mások megbántásában! Durva, hogy az meg sem fordul itt senki fejében, hogy van itt egy harmadik személy akinek tönkreteszik az életét...
2016. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ne szeress bele!

Volt egy ismerősöm, aki úgy járt, hogy nagyon beleszeretett. Oda is adta magát neki, aztán már nem igazán kellett a srácnak.

Tisztázzátok a dolgot előtte, mielőtt elmélyültök a dolgokba!

2016. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Istenem, ne szeressen bele, na jó. xD

Benne van a pakliban, és két választásod van: bevállalod ezt a kockázatot és jó is kisülhet belőle vagy nem válallod be, és ezt az esetleges jó dolgot elszalasztod. :)

2016. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van benned egy kis emberség nem mész bele a barátnője miatt. Szegény lány. :(

18/meleg f

2016. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Semmiképpen se kezd szexkapcsolatot egy olyan emberrel, akinél van esély, hogy beleszeretsz. Egy ilyenből csak rosszul jöhetsz ki.

Amúgy meg: barátnője van. Tedd fel magadnak a kérdést: tényleg szeretnél egy megcsaláshoz asszisztáni? Tovább megyek; ha esetleg ( HA ESETLEG, de sok reményt azért ne fűzz hozzá) lesz is valami köztetek a szexen kívül, tényleg szeretnél együtt lenni egy olyan emberrel, aki megcsalta és ezzel becsapta és megalázta az előző partnerét?

2016. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját "erkölcsi kódexedtől" függ, hogy benne vagy-e az ilyesmiben.

Viszont ha azt írod, hogy félsz, hogy beleszeretsz, valószínűleg érzed, hogy nem teljesen semleges neked ez a fiú.

Én úgy érzem, hogyha belemennél ebbe a dologra, az lángra lobbantaná azt a tüzet, ami most még csak parázslik benned felé.


Az első válaszolóval ellentétben én egyáltalán nem irigylem a helyzeted.

Nem tudom egyébként hogy te személy szerint hogy állsz hozzá a szexhaversághoz, szóval csak azt tudom elmondani, hogy én mit tennék egy ilyen esetben.

Nos elmondanám, hogy nekem az ilyesmi nem menne kötöttségek és érzelmek nélkül. Főleg, hogy barátnője van, aki gondolom nem tud a dologról, mert hát ahogy írtad... titkos.


Nincs határozott ellenvéleményem a biszexekről, de azt gondolom, hogy attól, hogy mindkét nem iránt képesek vonzalmat érezni, még nem jelenti azt, hogy két vasat tarthatnak a tűzben minden következmény nélkül.


22/F/M

2016. aug. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!