Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kíváncsi vagyok az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok az anális szexre de eddig nem mertem semmit tenni hogy ki tudjam próbálni csak péniszhez hasonló tárgyakat dugtam fel magamnak és nagyon élveztem de kíváncsi lennék milyen ha úgy rendesen lefeküdnék egy fiúval? 19/F

Figyelt kérdés
Ti hogy kezdtétek ezt? Maximum 20 éves fiúkkal vagy pár évvel fiatalabbakkal próbálnám ki.

2016. aug. 6. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A tárgyak nem annyira tudják visszaadni. A pénisz tapintásra meleg, és ha kőkemény, akkor is selymes és lágy felületű marad. Könnyen becsúszik.
2016. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És én ezt szeretném megtapasztalni :D
2016. aug. 6. 01:13
 3/6 Gizi83 válasza:
96%
Akkor hajrá, hidd el hogy jobb lesz mint bármilyen tárgy...
2016. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld ki! Kellemes érzés, HA betartasz néhány kis szabályt.

Legyen idő ellazulni, felkészülni. Hogy átütő élmény legyen, kell kb. két óra. (félóra alatt is le lehet zavarni, de annak mi értelme? ;) )

Légy tiszta, mindenhol. Használjatok óvszert, síkosítót.

Ne utcáról szedjél össze valakit, ha már rászánod magad a szexre, olyan legyen, aki felé valamiféle szimpátiát is érzel. Előtte, közben, utána lehet egymást kényeztetni.

2016. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Csakis olyan valakivel tedd meg ezt az elsö alkalmat, akivel jóban vagy, aki tetszik neked, akit testileg - lelkileg is kívász ! Akkor, ha figyelmesek lesztek egymással, ha mindketten a másik örömére is teszitek akkor biztosan kellemes élményben lesz részetek. Figyeljetek majd egymásra, beszéljétek meg, hogy kinek mi a jó. MINDKETTÖTÖKNEK kell, hogy jó érzés legyen ! A kor pedíg egyáltalán nem számít, hanem inkább a tapasztaltság ! A tapasztalat pedíg nem a korral jár !
2016. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

én nem bántam meg hogy nálam 16 évvel idősebb avatott fel

nagyon figyelmes volt velem alig vettem észre hogy benn van

Féltem jogy fájni fog de sokáig foglakozott velem hogy ellzuljsk

Amikor elsőre összrándult popsim nem erőltette tovább tágitott

Ma is csak vele kezdeném

Szoval jól gondold meg kivel csinálod egy életre el mehet tőle a kedved

2016. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!