Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy srác, aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, hogy meleg - e. Szerintetek, hogy kérdezzem meg vagy vezessem rá a témára anélkül, hogy kellemetlen legyen?

Figyelt kérdés
Hogy kellene csinálni? Nagyon fontos tudni, hogy a srác segítene illusztràlni az egyik történetemet. Úgyhogy jó lenne úgy kijönni belőle, hogy ha vissza is utasít, a "munka kapcsolat" fent tudjon maradni.

2016. aug. 7. 22:24
 1/5 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
98%
Ha vagytok olyan viszonyban, kérdezd meg tőle volt-e esetleg barátnője, milyen lányok jönnek be neki, van-e neki kiszemeltje. Ha ezekre olyan semmilyen választ ad, erős a gyanú hogy meleg, de neki sem kell kimondania, és nem hozod kellemetlen helyzetbe :)
2016. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is a csajok terén puhatolózz és úgy kiderítheted. :D
2016. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a nagy világról beszélgessetek, és szépen lassan térj át arra, hogy mit gondol a melegekrol. Tehat kerdezd meg h Eees mi a velemenyed a melegekrol?
2016. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, puhatolózz!

Én a kérdésednek azt a részét nem igazán értem, hogy "a srác segítene illusztràlni az egyik történetemet".

2016. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia Aladár! Lenne itt egy történet, amin dolgozom, két meleg fiúról szól. Van kedved illusztrálni a jövőben, vagy neked gáz ez a téma?
2016. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!