Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire megbocsátható melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbocsátható melegek közt, ha a partner az első alkalmonál hazudott, mert úgy gondolta, hogy csak alkalmi lesz és a végén komoly kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés

Első alkalommal én őszinte voltam mindenben, ő hazudott, a neve sem az volt amit mondott, sem a foglalkozása, lakhelye, munkahelye, iskolai végzettsége, stb. Csak a külsőjét nem tudta lehazudni (súly, magasáág, stb.).

A végén komolyan összejöttünk és majd csak 2 hónap múlva árulta el mindenből az igazat, amikor már az ötödik találkán és szexen túl voltunk. Hogy lehet ezt megbocsátani? És ha ezután is hazudni fog? Lehet ebből komoly és őszinte kapcsolat hosszu távon?



2016. aug. 11. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Uljetek le es beszeljetek meg komolyan h senki se hazudjon a masiknak.. En ezt latom a legkobbnak
2016. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet.. már eleve nem kellett volna lefeküdni vele első találkozáskor. De nemcsak vele, senkivel se! Hogy lehet lefeküdni egy olyannal, akiről semmit se tudsz? Azt megértem, hogy külsőre biztos nagyon bejött, de akkoris... majd ha elkapsz valami nemi betegséget, akkor majd megtanulod mérlegelni, hogy melyik ér többet: az a fél óra-óra szex, vagy az a fél év-egy év orvosokhoz szaladgálás...


Bocsi a kioktatásért. A kérdésedre válaszolva: a partnered nem vonható felelősségre amiatt, hogy nem volt őszinte, hiszen egyszeri alkalmat beszéltetek meg. Értelemszerű, hogy egy vad idegennek nem fog elmondani magáról semmi konkrétumot. Így, hogy ebből komolyabb kapcsolat alakul, így már elvárható tőle hogy tiszta vizet öntsetek a pohárba, s mindent tisztázzatok. Bár én a helyedben óvatos lennék és tisztáznám vele, hogy rendes, életvitelszerű komoly kapcsolatot akar, vagy pedig csak egy "állandó" partnert, akivel kikapcsolódásként jólesik szexelni és szerelmeskedni.

2016. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
szerintem igaziból megbocsátható. miért mondana el mindent az életéről először egy vadidegennek? gondolom ha csak szexet tervezett hülyeség lett volna. most így hogy komolyabban is bejöttök egymásnak tényleg érdemes lenne leülni és normálisan megbeszélni, hogy ki mit akar, és szerintem így még lehet belőle rendes kapcsolat.
2016. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nemhogy megbocsátható, hanem örülné kéne neked, hogy olyan párt találtál, aki óvatos. Én is mindig hazudok, szerintem nekem is elég sokszor hazudnak, nem is szoktam éppen ezért semmit kérdezni, ha alkalmiról van szó. És szerintem ha még csak ötször szexeltetek az nem egy olyan régi kapcsolat, hogy már régóta tudnod kéne az igazat.
2016. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne megbocsájtható? Ez nem óvatosság, hanem a partner totálisan hülyének nézése és semmibevétele.


Más kérdés , hogy te ennek ellenére hajlandó vagy-e adni neki egy esélyt. Mert az csak jelent valamit hogy bevallotta a disznóságát. Mindenesre fenntartásokkal kezelnék mindent amit mond.

2016. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem hazudtam randin, pláne hogy nagyon fiatalon, kikerültem külföldre dolgozni, így nem is nagyon tudtam volna.

De akár egy alkalmat akart, akár többet, de ezek után az embernek rossz a szája íze...

Miben fog még hazudni és mikor?

Miért nem tudta megmondani legalább a keresztnevét, vagy akármit, mitől tartott nem értem, hogy üldözni fogod?

Én nem bíznék meg benne többet és amúgy is más lefeküdni és más szeretkezni valakivel, az előbbi alkalmi az utóbbi bizalmon és szerelmen alapul.

2016. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, voltak benne jók, de a legjobb a legutolsó! Értékelve lett mindenki. Minden esetre, nem foglalkozok ilyenekkel többé (az a biztos), akik már az elején hülyének néztek azzal,hogy hazudtak.
2016. aug. 12. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szóval kaptál egy csomó választ, eldöntötted, hogy többet nem foglalkozol az ilyenekkel, de azért kiemeled a kérdést, hátha rájössz mégis foglalkozni kéne az ilyenekkel? Vagy mi?
2016. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak azért emeltem ki újra, hogy kapjak még válaszokat, ki hogyan gondolja.
2016. aug. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!