Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uni fiúk, ti tudnátok komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uni fiúk, ti tudnátok komoly kapcsolatban élni egy passzív fiúval, tudván azt, hogy a passzív fiú nem próbálná ki és nem is csinálná a másik szerepet, és így ebben a kapcsolatban már "nem lehetnétek" unik?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, hogy a szexuális preferenciák mennyire fontos helyet foglalnak el egy ismerkedésnél, kapcsolatban. Mivel az uni fiúk mindkét oldalt szeretik, fel tudnák-e adni az egyik élvezeti forrást a párjuk kedvéért (szerelemből), hosszú távon vajon működhet-e egy ilyen kapcsolat.

2016. aug. 13. 22:35
1 2
 11/17 Béla211 ***** válasza:
96%
ja meg persze amit is félsz ,hogy emiatt keres mást ezért megpróbálsz a kedvében járni.
2016. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

4es vagyok


de azt kérdezted ha uni vagyok, mennyire akadály a passzív barát:D szóval ha én nem leszek megdugva soha csak ő, nem? lehet félreértettem, de szerintem te értetted félre:D én vagyok az uni barát, barátom passzív és nem is hajlandó az aktív szerepre, fel se áll neki olyankor. szóval nem ő a rugalmas barát :D

2016. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem te vagy a 4# válaszoló. :D Én "Béla211" gondoltam. Szerintem te az 5# vagy. :D Nektek is sok boldogságot, tényleg szeretheted a barátod, ha lemondasz az egyik oldalról. :) Remélem majd ha úgy alakul, és lesz barátom, akkor nem ez lesz az ok a szakításra, mivel én is passzív vagyok, és nagyon nem tudom magam elképzelni aktívként.
2016. aug. 15. 20:30
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
ja bocsi akkor elnéztem :DDD
2016. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Én is passzv vagyok, a barátom uni volt, de velem full aktív. Mikor ő is passzív azerepre Is! vágyott, egy aktív narátunkkal voltunk hármasban. Neki is, nekem is,és a barátunknak os jó volt, engem ilyenkor mindketten kielégtettek. Sanos most nincs senkim..😓
2016. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :/


De azért örülök, hogy meg tudtátok oldani a dolgot, és ez nem szabott gátat a kapcsolatnak.

2016. aug. 22. 10:11
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy gondolom, hogy nem a szexuális szerep fog meghatározni egy kapcsolatot, személy szerint én nem tudok betelni az ölelésekkel, és szeretek filmnézés közben rajta feküdni, bár nincs pasim, de mindig megengedte a legjobb barátom hogy ilyeneket csináljak vele. 18/f Nekem ez is elég volt eddig:P De már szeretnék egy szerelmet, valaki barátkozni? ><
2016. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!