Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nudista helyeken ez hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista helyeken ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Egy nudista strandon hogyan szokás valakinek a tudtára adni, hogy szívesen félrevonulnék vele egy kis kalandra? Illetve milyen jelek azok, amikből tudhatom, ha valaki más engem szemelt ki?

2016. aug. 15. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nudista strand nem szexre való,ha ilyen szándékaid vannak ne is menj oda.Vetkőzz pucérra és napozz fürödj és érezd jól magad.22/L
2016. aug. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy! Nem szokás félrevonulni egy nudista strandon,pláne nem szex céljából! Tavaly ismerkedtem meg egy hapsival amiből aztán kapcsolat lett, de ott csak dumáltunk ill napoztunk és fürödtünk a többit meghagytuk otthonra a hálószobába!
2016. aug. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ezt így szokás. Nem divat nudi strandon sexelni.
2016. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gárdonyban pedig elég sokan keresgélnek kalandot
2016. aug. 15. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A gárdonyi nudistrand nem igazi nudistrand,hanem inkább szex találka hely.Volt olyan napom,hogy 6 olyan partnert is találtam aki megdugott,volt amikor csak szophattam,de a fiús öbölbe szerintem mindenki ezért jár...
2016. aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Basszus kulcs nekemis elkellenemennem ebbe a gárdonyiba

#5 ez 1finom célzásvolt:P

2016. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ezt ne ott tedd meg. Jobb helyeken aonnali kitiltás jár az ilyenért.

Maximum várd meg a strand előtt és utána.

2016. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 petike30 ***** válasza:
95%
Szia hmm izginek hanzik jo is
2016. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor a tisztázás érdekében: a gárdonyi nudin hogy van ez? Mivel lehet a tudtára adni a másiknak? Miből lehet észrevenni a másiknak a szándékát?
2016. aug. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!